ASTROLOJİ BURÇ
Giriş Tarihi : 08-06-2021 17:06   Güncelleme : 08-06-2021 17:06

2021 8 - 14 Haziran haftalık burç yorumları

Burcunuzu bu hafta neler bekliyor? İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık burç yorumları…

2021 8 - 14 Haziran haftalık burç yorumları

Burcunuzu bu hafta neler bekliyor? İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık burç yorumları…

Koç
Yakın arkadaş, kardeş ve kısa vadeli planlarınızda bu hafta bitiş ve yeniden başlangıçlar yaşamanız olası. Ayrıca bu hafta gayrimenkul konularına da dikkat etmenizde çok fayda var. Bu konuda bir belirsizlik varsa konunun çözümü adına aceleci davranmayın derim. Aile büyüklerinin sağlığına dikkat edin, göz kulak olun derim.

Boğa
Bu hafta maddi konularınız mercek altında tutulacak. Para konusunda temkinli olmanızda çok fayda var. Özellikle borsa, kripto para… yani ne olacağı belli olmayan yatırımlar konusunda kesinlikle aceleci davranmamanızda fayda var. Durun bekleyin ve sonra eyleme geçin. 

İkizler
Bu tutulma bu hafta ve önümüzdeki bir aylık süreçte hayatınızda önemli ve etkili gelişmelere neden olacak dersem yanlış cümle kurmamış olurum. Bu hafta özellikle küçücük bir gelişme bile olsa ileride bundan temel alarak gelişmeleri hayatınızda izleyebileceksiniz. O nedenle doğru, soğuk kanlı, akılcı kararlar almaya bakın bu aralar. Acele etmeyin, ama geç de kalmayın elbette.

Yengeç
Bu haftanın ana teması sizin için sağlık ve kariyer demek doğru olur. Keza yurtdışı ile alakalı konular ve hele öğrenciyseniz bu hafta sizin için önemli demek yerinde olur. Tutulmanın etkisi bu hafta sizi özellikle kendinizi geliştirmek ve daha huzurlu olmanız adına tetikleyebilir. 

Aslan
Bu hafta ve tutulmanın etkileri ana başlıkta sizin sosyal hayatınızla ilgili konuları al baştan yapacak gibi görünüyor. Aile içi ve eşiniz, sevgilinizle ilgili konularda çok daha yapıcı ve güçlü durduğunuz taktirde önemli güzel adımlar atmamanız için hiçbir neden görünmemekte. Yeterki biraz daha alçak gönüllü ve iyimser olun. O zaman hayat size güzel.

Başak
Bu hafta sizin için kariyer odaklı bir hafta olacak gibi, önünüze enteresan yol ayrımları çıkabilir ve bu konuyla ilgili olarak kendinizi baskılanmış hissetmeniz çok mümkün. O nedenle özellikle tutulma haftasında ani çıkışlarda, sabrınızı taşıran konularda daha dikkatli olmanızda fayda var. 

Terazi
Bu hafta, sağlık konusunda daha dikkatli olmanızda öncelikle fayda var. Bu tutulma sizin biraz şimdiye kadar bildiğiniz, öğrendiğiniz konularda ezberlerinizi bozacak gibi görünüyor. Özellikle yurtdışı ile ilgili konu ve insanlara dikkat edin. Öğrenciyseniz kritik dönemlerden geçiyorsunuz. Ödevlerinizde tamam olduğunuzdan emin olun.

Akrep
Bu hafta, sizin de özellikle tutulmadan Başkalarının parası , miraslar, nafaka, sigorta, cinsellik, eşin parası, yeniden doğum, ameliyatlar, rüyalar, sigortalar, resmi işler vb. gibi konularında etkileneceğinizi söylemeliyim. Aşk, ilişkiler konusunda ise hayal kırıklıklarına açık bir haftadan geçiyor olacaksınız, aman diyeyim ani büyük kararlardan uzak durun.

Yay
Bu hafta eğer mahkeme ile ilgili meseleleriniz veya evliyseniz eşinizle ilgili konularda seçimler önünüze gelebilir ve bu konularla ilgili olarak özellikle tutulma sizi tetikleyecekmiş gibi görünmekte. Ve ayrıca bu hafta aile büyüklerinizle ilgili meselelerle de ilgilenme olasılığınız mevcut

Oğlak
İlişkileriniz, sağlık ve çalışma alanında biraz keyifsiz, daha doğrusu koşturmalı zamanlara açık bir haftadan geçecek olabilirsiniz. O nedenle elinizden geldiğince tutulmanın size getirilerini yaşamaya ve hayatınıza geçirmeye çalışın. Ayrıca gayrimenkul sorunları, taşınma, yer alma satma gibi meseleler varsa iki kere daha dikkat!

Kova
Bu hafta en büyük gümbürtü sizin aşk hayatınızda gerçekleşecek gibi görünmekte. Özellikle tutulmanında etkisiyle hayatınız bu yönde öncelikle değişime hazırlanabilir.  Ve bunun yanında para konularında ise yanılma, yanıltma olasılığınızda hayli yüksek o nedenle para konularına pek girmeseniz bu hafta daha iyi.

Balık
Bu hafta tutulmanında etkisiyle çetin ceviz bir haftadan geçeceksiniz demek yanlış olmaz. Ayrıca bu hafta aşk ve ilişki konularına para konularına sizin de uzak durmanızda ciddi fayda var. Ve özellikle iş ile ilgili bir karar almanız gerekebilir ve bu hele baba evinide ilgilendiren para içeren bir konu ise hemen karar verip bir anda tepki göstermeyin derim. Keskin sirke küpüne zarar.