ASTROLOJİ BURÇ
Giriş Tarihi : 10-05-2021 23:32   Güncelleme : 10-05-2021 23:32

2021 Haftalık Burç Yorumu (10 Mayıs - 17 Mayıs)

Burcunuzu bu hafta neler bekliyor? İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

 2021 Haftalık Burç Yorumu (10 Mayıs - 17 Mayıs)

Burcunuzu bu hafta neler bekliyor? İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Koç
Bu haftanın yeniay teması, parayı nasıl kazanacağımız, sahip olacağımız mal mülk, geçim durumumuz, maddi kayıplar ve ekonomik sorunları anlatan konular olacakmış gibi görünmekte. Bu konu ve başlıklarda hayatınıza bir düzenleme getirmeniz sizin için pek hoş sonuçlar getirebilir. Yani bir başlangıç için veya var olanı büyütmek için güzel zamanlar.

Boğa
Haftaya yeniayın etkisiyle başlıyorsunuz. Bu yeniay sizi, başkalarının bizi nasıl gördüğü yani kısaca dışa açık olan yönlerimizi anlatan konularda gelişecek. Bu bağlamda diyete, spora falan başlayabilirsiniz, -ki Venüs boğadan geçti muhtemel kilo almışsınızdır. – Ayrıca yeni başlangıçlar için hafta sonuna doğru harekete geçebilirsiniz.

İkizler
Bu hafta yaşayacağınız yeniay; bilinç altını, hayalleri ve rüyaları  bunun yanında ruhsal ihtiyaçları, korkuları, endişeleri, kişinin duyduğu güvensizlikleri, sırları, maddi ve manevi hapisler, darlık ve kısıtlanmalarınızı anlatan alanda gerçekleşecek. Tabi oturup Macbet’in cadıları gibi kazan kaynatın demiyorum ama olumlu düşünmek ve spiritüel eylemler için harika bir yeniay.

Yengeç
Bu hafta yeniay sizin sosyal hayat, dernekler, organizasyonlar vb. konuları anlatan alanınızda gerçekleşecek. Bu anlamda yeniayın size şans getirebileceğini de söylemek mümkün. Özellikle internetin sosyal mecralarında gezip dolaşmanız, yeni insanlarla tanışmanız hoş olabilir. Bu anlamda  güzel bir hafta yaşatabilirsiniz kendinize.  

Aslan
Bu hafta özellikle yeniay sizin; kariyer, iş, ebeveynler, meslek gibi konuları içeren alanınızda olumlu açılar yapacak. O nedenle bu konu ve başlıklarda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ve fakat bu başlangıçları bir iki gün sonrasına kaydırmanız sizin için çok daha sağlıklı olacak diyebiliriz. Acele etmeden, daha sakin koşulları beklemenizde fayda var.

Başak
Yeniay bu hafta sizlere; dış ticaret, yabancı ülkeler, uzun yollar, inanç, akademi gibi konuları içinde barındıran alanınızda gerçekleşecek. Bu anlamda, özellikle öğrenci başaklar veya herhangi bir alanda eğitim alan siz başaklar için hareketli bir hafta olacak diyebiliriz. O nedenle daha dikkatli daha titiz olmanızı tavsiye ederim.

Terazi
Bu haftanın teması yeniay nedeniyle; Başkalarının parası , miraslar, nafaka, sigorta, cinsellik, eşin parası, ameliyatlar, rüyalar, sigortalar, resmi işler vb. gibi konular merkezinde olacak. Bu noktada özellikle resmi kurum, kuruluş veya çok büyük şirketlerle işlem yaparken daha dikkatli ve titiz olmanız sizin lehinize olacaktır. Bu hafta bu tip konularda sizden büyük ve tecrübeli tanıdıklarınızdan yardım da alabilirsiniz.

Akrep
Yeniay sizlerin bu hafta; ortaklıklar, evlilik, uzun süreli birliktelikler, mahkemeler, avukatla olabilecek işler ve açık düşmanlarınızla ilgili olacak. O nedenle bu yeniay gerçekleştikten bir iki gün sonra bu ve buna benzer konularda hareket almanız mantıklı olacaktır. Özellikle bozuk olan ilişkileri toparlamak için hiçte fena günler değil doğrusu.

Yay
Bu hafta yaşayacağınız yeniay sizin için oldukça olumlu etkilere sahip, iş arkadaşları, iş atmosferi, hizmet aldığınız verdiğiniz alanlar ve sağlığınız, evcil hayvanlarınız… gibi konularda sizin tekrar tazelenip yol almanıza neden olacakmış gibi görünmekte. Bu anlamda önünüze gelecek olan fırsatları doğru görüp değerlendirmeye bakın derim.

Oğlak
Bu yeniay, aşk, kısa süreli ilişkiler, hobiler, çocuklar ve şansla ilgili faktörlerde hoş gelişmelere neden olacakmış gibi görünmekte. O nedenle özellikle çevrenizde aşk ve ilişkiler konusunda sizi tamamlayacak yenileyecek bir ilişkiye başlama olasılığınız var. Veya bir ilişkiniz varsa yeni bir aşamaya geçebilirsiniz.

Kova
Bu hafta yaşanacak olan yeniay, Gayrimenkul, korunma, kök aile, ebeveynler, örf, adet ve kişisel bağlılıkları anlatan konularda başlangıçlara neden olabilir. Yeni bir ev kiralayabilir, taşınmaya kalkabilirsiniz. Veya yaşadığınız yerde tadilata gidebilirsiniz. Yani bu hafta sizi daha çok ev ve evle ilgili konular ilgilendirecekmiş gibi görünmekte.

Balık
Bu hafta yaşayacağınız yeniay canım balıklarım, Yakın çevremiz, kardeşler, arkadaşlarımız, Kardeş ilişkileri, yakın çevre ile olan iletişim, arkadaşlık ilişkileri, kısa yolculuklar, uzun vadeli olmayan plan ve projeleri anlatan konularda sizi yeniden bir yapılanma içine sokabilir. Bu hafta bu anlamda iletişime dikkat etmenizde fayda var.