GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-07-2022 01:45

3 çocuk annesi kadın yasak aşk yaşadığı sevgilisini vurdu!

Şanlıurfa'da bir kadın yasak aşk yaşadığı sevgilisini vurdu!

3 çocuk annesi kadın yasak aşk yaşadığı sevgilisini vurdu!

Şanlıurfa'da bir kadın yasak aşk yaşadığı sevgilisini vurdu!

1 kişinin hayatını kaybettiği olay, akşam saatlerinde Şanlıurfa'nın Suruç ilçesine bağlı Mizaryolu Mahallesi'nde yaşandı. Suruç ilçesinde yaşayan 3 çocuk annesi F.Y., iddiaya göre yaklaşık bir hafta önce evden kaçarak yasak aşk yaşadığı Iğdır'da yaşayan Ferhat D. ile Şanlıurfa merkezde buluştu.

BABASININ EVİNE SIĞINDI
F.Y. ile Ferhat D., birkaç gün birlikte yaşadıktan sonra Birecik'e giderek bir evde kaldı. Yasak aşk yaşayan çift henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Suruç ilçesine dönen kadın, babasının evine sığınarak Ferhat D.'yi arayıp gelmesini söyledi.

TABANCAYLA DEFALARCA ATEŞ ETTİ
Suruç'ta bir araya gelen şahıs ile kadın arasında yeniden tartışma çıktı. Tartışmanın sonunda yanında sakladığı tabancayı çıkaran kadın, Ferhat D.'ye defalarca ateş açtı.

CESEDİN BAŞINDA BEKLEDİ
Çok sayıda merminin isabet ettiği şahıs olay yerinde hayatını kaybederken F.Y. ise cesedin başında durarak polisin gelmesini bekledi. Olay yerine giden polis ekipleri kadını gözaltına alırken ceset ise yapılan incelemenin ardından Suruç  Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kinem DemirKinem Demir