GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-03-2022 22:13

6 aylık hamile eşini canice öldürdü!

Isparta'da bir adam, tartıştığı eşini canice öldürdü.

6 aylık hamile eşini canice öldürdü!

Isparta'da bir adam, tartıştığı eşini canice öldürdü.

Isparta'da, 6 aylık hamile olduğu öğrenilen 24 yaşındaki Raziye Karabuğa dini nikahlı eşi Ş.G. tarafından vuruldu. Ş.G. kanlar içinde kalan kadını, hastane bahçesine atarak aracıyla olay yerinden uzaklaştı. Genç kadın, karnındaki bebeğiyle birlikte hayatını kaybetti.

Çiftin Isparta'ya bağlı Yazısöğüt köyü yakınlarında otomobilde bulundukları sırada meydana gelen olayda 18 yaşındaki Ş.G isimli şahıs ile dini nikahlı oldukları öğrenilen 24 yaşındaki eşi Raziye Karabuğa, henüz bilinmeyen bir sebeple tartışmaya başladı.

BAŞINDAN VE GÖĞSÜNDEN VURDU
Tartışma esnasında Ş.G silahını çıkararak 6 aylık hamile olduğu öğrenilen Raziye Karabuğa'ya ateş etti ve hamile kadın başından ve göğsünden ağır yaralandı. Ş.G isimli şahıs ağır yaraladığı dini nikahlı eşi Raziye Karabuğa'yı Isparta Şehir Hastanesi Acil bölümünün bahçesine atarak aracıyla olay yerinden uzaklaştı.

KARNINDA BEBEĞİYLE SON NEFESİNİ VERDİ
Sağlık ekiplerinin yaralı kadına yaptığı tüm müdahaleler sonucu Raziye Karabuğa ve karnındaki 6 aylık bebeği hayatını kaybetti. Polis ekipleri ise kaçan zanlı Ş.G.'yi kısa süre sonra yakalayarak gözaltına aldı.

Olay üzerine savcılık geniş çaplı soruşturma başlattı.

Kinem DemirKinem Demir