TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 31-03-2021 16:34   Güncelleme : 31-03-2021 16:34

Adobe’nin 14,99 ABD doları tutarındaki yeni iPad abonelik paketleri Photoshop, Illustrator, Fresco ve daha fazlasını içerir

Adobe’nin Mobil Tasarım Paketi, ayda 14,99 ABD doları veya yılda 149,99 ABD doları fiyatla mevcuttur ve iPad'de Photoshop ve Illustrator'a, iPad ve iPhone'da Fresco ve Spark Post'a ve 100 GB bulut depolama alanına erişim içerir.

Adobe’nin 14,99 ABD doları tutarındaki yeni iPad abonelik paketleri Photoshop, Illustrator, Fresco ve daha fazlasını içerir

Adobe, iPad yaratıcıları için yeni bir paket başlattı. Design Mobile Bundle, aylık 14,99 ABD Doları veya yıllık 149,99 ABD Doları karşılığında edinilebilir ve Photoshop, Illustrator, Fresco ve Spark gibi iOS Creative Cloud uygulamalarının yanı sıra Adobe Fonts ve 100 GB bulut depolama gibi hizmetlere erişim içerir. Adobe’nin diğer paketlerinin aksine bu, masaüstü uygulamalarına erişmenizi sağlamaz. Adobe, paketin her bir uygulama için ayrı ayrı ödeme yapmaya kıyasla sizi yüzde 50 tasarruf ettirdiğini ve "hepsinin dokunmatik ve Apple Pencil ile çalıştığını" söylüyor.

Adobe'nin mobil uygulamaları son birkaç yılda çokça kullanılmaya başlandı. Photoshop, masaüstü muadilinin birçok özelliğinden yoksun olan iPad'e yalnızca 2019'da geri geldi. Ancak zamanla Adobe, Illustrator'ın yanı sıra Photoshop'a gelen yeni bir döndürme kanvas aracı da dahil olmak üzere özellikler eklemeye devam etti. Bu özellik, şirketin onu masaüstü Illustrator'a getireceği kadar popüler oldu.

"Yakında, fırçalarınızı iPad'deki Photoshop'a yükleyebileceksiniz"

Adobe ayrıca Photoshop'un masaüstü fırçaları için de destek verdiğini söylüyor. yakında iPad'e geliyor. Şirket, "Yakında, fırçalarınızı iPad'de Photoshop'a yükleyebileceksiniz, yani masaüstünde Photoshop'ta keşfettiğiniz veya oluşturduğunuz tüm harika fırçalar iPad'de de elinizin altında olacak," diye yazıyor şirket. .

Aylık 14,99 ABD doları maliyeti, bunu Adobe'nin sunduğu daha ucuz paketlerden biri yapar, ancak buna yalnızca bir iPad (ve Fresco durumunda iPhone) aracılığıyla erişebilirsiniz. Şu anda, tüm uygulamalarına ayda 52,99 dolara abone olabilirsiniz. Bu arada, yalnızca Photoshop ve Lightroom'a ihtiyacınız varsa, hem masaüstü hem de tablette çalışan, ayda 9,99 ABD doları olan 20 GB depolama alanına sahip bir paket vardır. (1 TB depolama alanına sahip bir paketin maliyeti aylık 19,99 ABD dolarıdır.)

Düzeltme 30 Mart 13:37 ET: Bu makale orijinal olarak Adobe'nin döndürme tuval aracının Photoshop'a geleceğini belirtiyordu. masaüstünde. Bu yanlış - Photoshop'ta zaten benzer bir araç var. Aslında masaüstü bilgisayarlardaki Illustrator'a geliyor.