NEDİR
Giriş Tarihi : 06-05-2021 21:51   Güncelleme : 06-05-2021 21:55

AMEPAY coin(AME) nedir?

AMEPAY coin(AME) nedir, okuyucular tarafından araştırılıyor , AMEPAY coin (AME) anlamı nedir, ne anlama geliyor, sözlük anlamı...

AMEPAY coin(AME) nedir?

AMEPAY coin(AME)  nedir, okuyucular tarafından araştırılıyor , AMEPAY coin (AME)  anlamı nedir, ne anlama geliyor, sözlü anlamı...

AMEPAY coin(AME), Ethereum tabanlı ERC-20 protokolü üzerine inşa edilen ve AMEPAY tarafından geliştirilen en yeni kripto paradır. Şirket bu token’ı ağında yapılan tüm ödemeler ve işlemler için kullanmak istediğini belirtti.
31 Ekim’e kadar BTC, ETH, XRP veya geleneksel para birimleriyle satın alınabilir ve satın alma işleminde size %100’e varan bonus sağlayabilir.


AMEPAY’in Token’ı, kullanıcılarının ödeme yapmasına, bunu geleneksel para veya kripto ile değiştirmesine ve hatta dünya çapında işlem yapmasına izin veren çeşitli uygulamalara sahiptir. Üstelik proje aynı zamanda bir geri ödeme sistemi de sunuyor.


AME token’ın değeri 0,02 USD ve toplam token arzı 1,5 milyar olup, bunun %30’u kullanıcılar için farklı ödüller için kullanılacak.