GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-03-2023 17:38

Anne vahşeti! Çocuklarını öldürdü!

Psikolojik sorunları olan anne iki çocuğundan birini boğarak öldürdü. Olay yerine ekipler geldi. Diğer çocuğunada bakın neler yaptı? İşte detaylar...

Anne vahşeti! Çocuklarını öldürdü!

Kan donduran olay Antalya'nın Gündoğmuş ilçesinde geçen pazar akşamı meydana geldi. İşten eve dönen F.U., birlikte yaşadığı Burcu Ç.'ye seslendi ancak cevap alamadı. Kadın ve 2 çocuğunun bulunduğu odaya giren F.U., Burcu Ç.'nin, oğlu 4 yaşındaki M.E.D.'yi boğmaya çalıştığını gördü. Müdahale eden F.U. çocuğu kurtardı. Burcu Ç.'nin aynı odadaki diğer oğlu M.Ç.'nin ise nefes almadığını fark eden F.U., jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi.

4 YAŞINDAKİ ÇOCUK KORUMAYA ALINDI
Adrese gelen sağlık ekiplerinin incelemesinde M.Ç.'nin hayatını kaybettiği belirlendi. Boğulma sonucu öldüğü anlaşılan M.Ç.'nin cenazesi, adli tıp kurumuna sevk edilirken, M.E.D. ise ilk müdahalesinin ardından hastaneye götürüldü. M.E.D., hastanedeki tedavisinin tamamlanmasının ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından korumaya alındı.

BURCU Ç. TUTUKLANDI
Burcu Ç. ile F.U. jandarma tarafından gözaltına alındı. İşlemleri tamamlanan Burcu Ç. sevk edildiği sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı, F.U. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Psikolojik sorunları olduğu öne sürülen Burcu Ç.'nin daha önce 2 evlilik yaptığı, çocuklarının da bu evliliklerden olduğu öğrenildi. Olayla ilgili geniş kapsamlı soruşturma başlatıldı.

Kübra TaşKübra Taş