GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-04-2022 23:42

Aynı kızdan hoşlanan arkadaşının boğazını kesti!

Yalova'da yaşanan korkunç olayda, aynı kızdan iki arkadaşın kavgasında bir kişi canından oldu.

Aynı kızdan hoşlanan arkadaşının boğazını kesti!

Yalova'da yaşanan korkunç olayda, aynı kızdan iki arkadaşın kavgasında bir kişi canından oldu.

Yalova'da Uğur Ender T, dün Çiftlikköy ilçesi Yalı Caddesi'ndeki bir apartmanın 2'inci katındaki dairede tadilat işi yapan arkadaşı 21 yaşındaki İbrahim Karakılıç'ın yanına giderek cam parçasıyla boğazından kesip olay yerinden kaçtı. Karakılıç, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken cinayet zanlısı ise polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.


"NEDEN PİŞMAN OLAYIM Kİ?"
Yalova Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlanan Uğur Ender T, Yalova Adliyesi'ne getirildi. Cinayet zanlısı gazetecilerin, "Pişman mısınız?" sorusu üzerine yanındaki polis memuruna dönerek, "Pişman mıyım, kabul etmiyorum ki neden pişman olayım" dedi.

KIZ MESELESİ YÜZÜNDEN TARTIŞMIŞLAR
Öte yandan kısa süre önce arkadaş olan ikilinin cinayetin işlendiği günün öncesindeki gece kız meselesi yüzünden kavga ettiği öğrenildi. Daha sonra arkadaşının çalıştığı yere giden Uğur Ender T, cam parçasıyla İbrahim Karakılıç'ın direk saldırarak boğazını kestiği ileri sürüldü.

"AYNI KIZDAN HOŞLANIYORDUK"
İfadesi alınan Uğur Ender T., "İbrahim'i 15 gündür tanıyorum. Aynı inşaatta çalışmaya başladık ve aynı evde kalıyorduk. Aynı kızdan hoşlanıyorduk. 1 gün önce bu nedenle beni dövdü. Ben bunu gururuma yediremedim. Ertesi gün inşaata çalışmaya gittik. Konu açılınca yine kavga etmeye başladık. Ben de bulduğum cam parçasıyla boğazını kestim" dedi.

Şeyda YamanŞeyda Yaman