MAGAZİN
Giriş Tarihi : 04-06-2021 17:46   Güncelleme : 04-06-2021 17:46

Azeri kızı Günel Zeynalova; Adalet tecelli etti.

Evlilik aşamasında Reza Zarrab ile Ebru Gündeş birlikteliğini öğrenip yıkılan Azeri kızı Günel Zeynalova "Adalet tecelli etti" dedi.

Azeri kızı Günel Zeynalova; Adalet tecelli etti.

Evlilik aşamasında Reza Zarrab ile Ebru Gündeş birlikteliğini öğrenip yıkılan Azeri kızı Günel Zeynalova "Adalet tecelli etti" dedi.

Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş'le aldattığı Azeri kızı Günel Zeynalova ifşaladı! Hadise, Ebru Gündeş, Reza Zarrab olayında yeni perde... Yıllar önce Reza Zarrab ve şarkıcı Günel Zeynelova'nın 8 yıllık ilişkisi evlilik aşamasında son bulmuştu. O dönem ayrılığın nedeni olaraksa Ebru Gündeş gösteriliyordu. Reza Zarrab ve Ebru Gündeş ilişkisinin ihanetle başladığı iddia edilmişti. Aradan yıllar geçti ve bu kez ayrılan taraflar Ebru Gündeş ile Rezza Zarrab oldu. Olaylı boşanmanın ardından Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş'le aldattığı Günel

Zeynelova konuştu...
Yıllar önce Reza Zarrab ve şarkıcı Günel Zeynelova'nın 8 yıllık ilişkisi evlilik aşamasında son bulmuştu. O dönem herkes Zeynelova'nın Reza Zarrab tarafından Ebru Geündeş'le aldatıldığını konuşmuş, Azeri şarkıcı da bu iddianın arkasında durmuştu.

Şimdilerde ise Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın olaylı boşanmasının ardından gözler yeniden Günel Zeynelova'ya çevrildi. Gelinlik provası esnasında aldatıldığını söyleyen Zeynelova, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Günel Zeynelova, Ebru Gündeş'i affedip affetmediği sorulduğunda, ''Ben herkesi bağışladım, yarın ne olacağını bilemiyoruz çünkü'' dedi.

Katıldığı bir programda açıklamalar yapan Zeynelova, Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın ilişkisinde maddiyatın rol oynadığını söyledi. Zarrab'ı ise affetmediğini belirten Zeynelova, gelinlik provası esnasında aldatıldığını öğrendiğini ise bir kez daha şu sözlerle anlattı:''Dubai'de gelinlik provası yaparken aldatıldığımı öğrenmiştim. Adalet tecelli etti. Susmak en büyük intikamdır. Ben o dönemler çok üzüldüm ama görüyorum ki ne ekersen onu biçersin. Ebru Gündeş'in pişmanlığı var ise bu onun problemidir. Ben herkesi bağışladım ve Allah'a havale ettim. Geçmişte yanımda olmayanlar bugün destek oluyorlar akılları neredeydi?''