GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-12-2021 22:26   Güncelleme : 05-12-2021 22:26

Babasını sırtından bıçaklayarak öldüren Cansel Dilara Kınalı kimdir?

Ümraniye'de tartıştığı babasını bıçaklayarak öldüren Cansel Dilara Kınalı kimdir?

Babasını sırtından bıçaklayarak öldüren Cansel Dilara Kınalı kimdir?

Ümraniye'de tartıştığı babasını bıçaklayarak öldüren Cansel Dilara Kınalı kimdir?

Ümraniye’de kanlı biten baba-kız kavgasının detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Ümraniye Tantavi Mahallesi’nde ikamet eden ve özel bir bankada çalışan Mustafa Emre Kınalı (48), geçimsizlik yaşadığı eşinden bir süre önce boşandı. Çocuklarının velayetini alan baba, okul nedeniyle annelerinin yanında kalan 20 yaşındaki kızı Cansel Dilara Kınalı ve 9 yaşındaki oğlunu görmek için eski eşinin evine gitti.

BABASINI BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRDÜ

Bir süre sonra Cansel Dilara Kınalı ve babası arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Cansel Dilara Kınalı babasını sırtından bıçakladı. Genç kız olayın ardından evden ayrılırken, ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ambulansla hastaneye kaldırılan Mustafa Emre Kınalı yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Ümraniye’de baba-kız tartışması kanlı bitti! Cansel Dilara Kınalı, babası Mustafa Emre Kınalı’yı öldürdü…

“KIZIM MASUM” DEMİŞTİ

Kınalı’nın birlikte yaşadığı annesi, olayın ardından şu ifadeleri kullanmıştı: “Kesinlikle bir tokat atma ya da başka bir şiddet olayı olmadı. Tamamen bir anlık tartışma büyüdü. Kızım sinir krizi geçirdi. Babası üzerine yürüyünce o da kendine hakim olamadı. Ben bıçağın, eski eşime saplandığını bile görmedim. Üstünü soyup yarasına baktığımız da omuzunda kan geldiğini gördük. Öldürmek amacıyla vursa, omuzundan mı bıçaklar insan. Hemen polisi ve acil sağlık ekiplerini aradık. Çok zaman geçmeden geldiler, acil bir şekilde müdahale ettiler ama maalesef yapılan tüm müdahaleler yetersiz kaldı. Muhtemelen kalp krizi geçirdi, zaten o kadar kan kaybı olmadı. Kızım kesinlikle masum, sonuç böyle olmamalıydı.” Ümraniye’de tartıştığı babasını öldüren Cansel Dilara Kınalı’nın annesi: “Öldürmek amacıyla vursa omzundan mı bıçaklar?”

5 ADET SUÇ KAYDI VAR

Olayla ilgili inceleme başlatan Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Cansel Dilara Kınalı’yı yakalayarak gözaltına aldı. “Kasten öldürme” suçundan Kartal Anadolu Adliyesi’ne sevk edilen Cansel Dilara Kınalı tutuklanarak cezaevine gönderildi. Cansel Dilara Kınalı’nın 5 adet suç kaydı olduğu da öğrenildi.

BABA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Hayatını kaybeden Mustafa Emre Kınalı’nın cenazesi bugün Üsküdar’daki Karacaahmet Camii’ne getirildi. Cenazeye Mustafa Emre Kınalı’nın eşi ve çok sayıda aile yakını katılırken, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kınalı’nın cenazesi Çengelköy Mezarlığı’na defnedildi.