KİMDİR
Giriş Tarihi : 07-12-2021 23:02   Güncelleme : 07-12-2021 23:02

Başı satırla kesilerek öldürülen öğrenci Mehmet Sami Tuğrul kimdir?

Antalya'da bir öğrenci yurdunda aşçı olarak görev yapan İhsan Güney tarafından başı satırla kesilerek öldürülen Mehmet Sami Tuğrul kimdir?

Başı satırla kesilerek öldürülen öğrenci Mehmet Sami Tuğrul kimdir?

Antalya'da bir öğrenci yurdunda aşçı olarak görev yapan İhsan Güney tarafından başı satırla kesilerek öldürülen Mehmet Sami Tuğrul kimdir?

Antalya’dan gelen son dakika haberine göre özel yurtta kan donduran bir cinayet gerçekleşti. Bölgeye çok sayıda polis ekibi yönlendirilirken olayla ilgili detaylar araştırılmaya başlandı.

MEHMET SAMİ TUĞRUL OLAYI NEDİR, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ NASIL ÖLDÜ?

Antalya'da özel öğrenci yurdunda aşçı olarak çalışan İhsan Güney (38), yurdun yemekhanesinde üniversite öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul'un (18) başını satırla kesip, göğsünün üzerine koydu. Olay, saat 14.30 sıralarında, Kepez İlçesi Kültür Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan, Antalya İlim ve Kültür Derneği'nin (Alim Derneği) 4 katlı öğrenci yurdunun yemekhanesinde meydana geldi. Yurdun aşçısı İhsan Güney, henüz bilinmeyen bir nedenle duvara dayadığı Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü birinci sınıf öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul'un başını satırla kesti. Güney, kestiği başı, Tuğrul'un göğsünün üzerine koyup, " Deccal'i vurdum" diye bağırdı. Güney, satırı da gencin göğsünün üzerine bıraktı. Olayı gören öğrencilerden biri yemekhanenin kapısını kapatıp kilitledikten sonra polisi aradı. İhbar üzerine öğrenci yurduna gelen polis, İhsan Güney'i gözaltına aldı. Kısa süre önce yurtta aşçı olarak işe başladığı öğrenilen İhsan Güney, Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğine götürüldü. Polisin olay yerindeki incelemesi sürüyor. Mehmet Sami Tuğrul'un, kendi halinde sessiz bir öğrenci olduğu kaydedildi.

MEHMET SAMİ TUĞRUL KİMDİR?

18 yaşında olan üniversite öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul Antalya'da eğitimine devam ediyordu. Kaldığı özel yurdun aşçısı tarafından katledilen genç öğrencinin ölümü yakınlarını yasa boğdu.