SOSYAL MEDYA
Giriş Tarihi : 27-03-2021 23:10   Güncelleme : 27-03-2021 23:10

Bekir Göçer Twitter’de Gündemden Düşmüyor

Bu sabah itibarıyla Twitter’da gündeme bomba gibi düşen Bekir Göçer’in, sosyal medyadan insanları dolandırdığı söyleniyor. Peki Bekir Göçer olay nedir?

Bekir Göçer Twitter’de Gündemden Düşmüyor

Bu sabah itibarıyla Twitter’da gündeme bomba gibi düşen Bekir Göçer’in, sosyal medyadan insanları dolandırdığı söyleniyor.  Peki Bekir Göçer olay nedir?

20 yaşında Gaziantep’te ikamet eden bir genç olduğu iddia edilen Bekir Göçer in adının dolandırıcılığa karıştırğı konu, sosyal medyada mavi tikli hesaplar satmasından kaynaklı. İddia edilene göre Bekir Göçer’den mavi tikli bir hesap satın alan kişinin satın aldığı hesap çalındı. Bunun üzerine Bekir Göçer olduğu iddia edilen kişi tarafından konuya ilişkin açıklama yapıldı.

Konuyla alakalı iddialardan bir diğeri ise Twitter'da yer alan bir kullanıcıdan geldi. @hellfida isimli kullanıcı , ‘Hırsızlık, yağma ve uyuşturucudan bir cok sucu olan 2001 doğumlu Bekir Göçer an itibariyle tüm birimlere şikayet edilmiştir bu saatten sonra Konu yargıda herkese teşekkürler. Gaziantepde yaşayan 0(552)…. telefon numarasını kullanan Bekir Göçer isimli genç Dolandırıcıdır sizlerde mağdur olmayın diye tüm bilgilerini paylaşıyorum. Olay tarafımdan Emniyet birimlerine bildirilmiştir. Tüm türkiye Bilsin Sert kayaya çarptınız. Gasp, hırsızlık ve uyuşturucudan dosyaları bulunan 12.01.2001 doğumlu Bekir Göçer insanları dolandırarak kazandığı ve nereden geldiğini açıklayamadığı paranın +vergisini ödemediği Denizbank hesabına Masak ekipleri tarafından inceleme başlatılmıştır.' açıklamasında bulundu.