TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 27-03-2021 19:26   Güncelleme : 27-03-2021 19:26

Bekle, GameStop şimdi GPU satıyor mu?

GameStop, bir süredir tüm oyun dizüstü bilgisayarları, monitörler, kulaklıklar, fareler ve hoparlörler dahil olmak üzere PC oyun donanımı sattı. Şimdi Nvidia RTX 3000 serisi grafik kartlarını da satmaya başladı. Tür.

Bekle, GameStop şimdi GPU satıyor mu?

GameStop, bir süredir tüm dizüstü oyun bilgisayarları, monitörler, kulaklıklar, fareler ve hoparlörler dahil olmak üzere PC oyun donanımı sattı, ancak görünüşe göre bir parça Best Buy ve Newegg’in masaüstü bileşenleri işinden de istiyor. En önemlisi, şirket Nvidia RTX 3000 serisi grafik kartlarını satmaya başladı - burada "satmak" derken, diğer tüm GPU tedarikçileri gibi neredeyse hiç orada, göz kırpıp gittiler listelerinde yer almayı kastediyorum.

PC Gamer'ın bildirdiği gibi, GameStop bu hafta birkaç GPU, anakart, bir güç kaynağı ve bir durum dahil olmak üzere haftalık döngüsel reklamının tamamını PC oyunları etrafında çevirdi:

GameStop'un 21-27 Mart için haftalık genelgesi.

Gerçekte, GameStop bu GPU'ları günler önce sattı, kabaca ilk satışa çıktıkları anda. GameStop'ın tweet'lerine verilen yanıtlara bakılırsa, tipik tepki şuydu:

3080 istedi ama javascript pic.twitter oldu .com / ILZor3DWvd

- 『ᴇɴ ᴠᴛᴜʙᴇʀ』 Freya @ TFF SUN 3/28 3AM EDT (@FreyaFloof) 23 Mart 2021

Ve söyleyebileceğim en iyi şekilde, GameStop'un bilgisayarının tamamı bileşen seçimi şu anda iki ana karttan oluşuyor.

" Şu anda mevcut "GameStop PC donanımı seçimi.

GameStop'u bileşenlerini sattığı için suçlamak zor, ancak komik Javascript olsun ya da olmasın - Nvidia ve AMD GPU'ların piyasa fiyatları tamamen kontrolden çıktı ve değerlerinin 2x-3 katına satılıyor. GameStop'ın kıtlık sırasında neden denemeye zahmet ettiğini bile anlamıyorum. Belki yenileme tesisinde eski grafik kartlarını yenileyebilir mi? Şu anda daha eski kartlar bile yüksek talep görüyor.

İlgili

Nvidia ve AMD GPU'ların piyasa fiyatları tamamen kontrolden çıktı

<