GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-07-2023 09:43   Güncelleme : 03-07-2023 09:43

Bodrum'da Başkan Aras vatandaşları dinliyor

Muğla'da Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Yahşi Mahallesi’nde KARGIDER yönetimi ve derneğe bağlı olan sitelerin sakinleri ile bir araya geldi.

Bodrum'da Başkan Aras vatandaşları dinliyor

- KARGIDER Başkanı Ali Haydar Özcan ve dernek yöneticileriyle toplantı yapan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.

Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanı Ahmet Aras göreve geldiğinden itibaren yapılan altyapı ve üstyapı çalışmalarına da değindiği konuşmasında, “Umarım, Bodrum hepimizin içine sindiği şekilde yaşanır; temiz, pırıl pırıl, insan haklarına saygılı, demokrasinin sürekli işlediği ve insanların barış içerisinde yaşadığı bir Bodrum olur. Bu kentin başkanı ve vatandaşı olarak benim de tek amacım ve çabam bunu sağlamaya çalışmak" diye konuştu.

Toplantının ardından dernek yöneticileriyle birlikte, sahil boyunca yapılan kıyı temizliği ve saha gezisinde tatile gelen vatandaşlarla tek tek bayramlaşıp selamlaşan Başkan Aras, tespit edilen aksaklıklar ve sorunların anında çözülmesi adına ilgili müdürlüklere talimatlar verdi.

AdminAdmin