TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 22-03-2021 20:27   Güncelleme : 22-03-2021 20:27

Burberry, Çin'in en büyük video oyunu için karakter görünümleri tasarladı

Tencent'in bir parçası olan Honor of Kings geliştiricisi TiMi Studios, yeni bir karakter görünümünde moda evi Burberry ile ortaklık kurdu.

Burberry, Çin'in en büyük video oyunu için karakter görünümleri tasarladı

Honor of Kings, dünyanın en büyük oyunları arasında yer alıyor ve yakında en moda oyunlar arasında yer alacak. Bugün, Tencent'e ait geliştirici TiMi Studios, moda evi Burberry ile yeni karakter görünümleri üzerinde bir işbirliğini duyurdu. Dış görünümler, Yao karakteri için Burberry'nin baş kreatif sorumlusu Riccardo Tisci tarafından tasarlandı.

"Burberry'nin kurucusu Thomas Burberry'nin öncülüğünü yaptığı ve kullanıcıyı hava şartlarına karşı korumak için tasarlanan imzalı gabardini Yao ile sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor. , takım arkadaşları için bir koruyucunun rolünü kişileştiren şirket ”diyor. İki dış görünüm, "doğanın ruhu" göz önünde bulundurularak tasarlandı ve çıkış tarihi konusunda herhangi bir açıklama yapılmasa da, Çin anakarasındaki oyuncular için satın alınabilecek. Aşağıdaki çizimlerde Tisci'nin tasarım sürecine göz atabilirsiniz:

Riccardo_Tisci_Sketches ___ The__Spirit_of Riccardo_Tisci_Sketches___The__Spirit_of

Bu arada, işbirliği devam eden bir moda sızma videosunun bir parçası. oyunlar ve tersi. Final Fantasy XIII kahramanı Lightning, örneğin Louis Vuitton için bir model görevi gördü ve moda evi ayrıca League of Legends karakterleri için oyun içi kıyafetler tasarladı. Bu arada BAPE gibi sokak giyimi markaları, League ve PUBG Mobile gibi oyunlar için dış görünümler tasarladı ve Complex, yıllık sokak giyimi kongresini etkileşimli bir video oyununa bile dönüştürdü.