KİMDİR
Giriş Tarihi : 23-08-2021 23:50   Güncelleme : 23-08-2021 23:50

Can Gönül kimdir?

Gökhan Gönül'ün kardeşi olduğu ortaya çıkan ve ünlü futbolcunun da canlı yayında kabul ettiği kardeşi Can Gönül kimdir? Can Gönül nereli? Can Gönül kaç yaşında?

Can Gönül kimdir?

Gökhan Gönül'ün kardeşi olduğu ortaya çıkan ve ünlü futbolcunun da canlı yayında kabul ettiği kardeşi Can Gönül kimdir? Can Gönül nereli? Can Gönül kaç yaşında?

Can Gönül kimdir? Gökhan Gönül’ün annesi, babası ve diğer kardeşlerinin kendi nüfus kayıt örneğindeki anne, baba ve kardeş isimleriyle uyduğunu ifade eden Can Gönül, “İki yaşımda yetiştirme yurduna verilmişim. O yaşımdan 18 yaşıma kadar zaten devlet bana sahip çıktı. 18 yaşından sonra bana memuriyet hakkı tanındı. Memur olabilmek için gittiğim kurumda benden evraklar istendi. Evraklar arasında nüfus kayıt örneği de vardı. Bende nüfus kayıt örneğimi aldığımda orada ailemi gördüm. Orada yazılı isimler vardı ama bunlar benim ailem mi değil mi bilmiyorum. Kim olduklarını da bilmiyordum. İlk kez denk geldim o isimlere. Hayatımda ilk kez nüfus kayıt örneği görmüştüm.” dedi.

CAN GÖNÜL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, GÖKHAN GÖNÜL’ÜN KARDEŞİ Mİ?

İzmit'te yetiştirme yurdunda büyüyen Can Gönül (27), milli futbolcu Gökhan Gönül'ün doğum tarihini televizyondan öğrendikten sonra kendi elindeki nüfus kayıt örneğindeki kişiyle doğum tarihinin ve ismin aynı olduğunu fark ettiğini söyleyerek " Anne baba isimleri de aynı, Gökhan Gönül’ün evlenme tarihi bile benim nüfus kayıt örneğimdeki isimle uyuşuyor. Bu durumda Gökhan Gönül’ün ağabeyim olduğunu düşündüm. Benim kimseden bir beklentim yok, sadece ailemin kim olduğunu bilmek istiyorum" dedi.

GÖKHAN GÖNÜL'DEN CAN GÖNÜL AÇIKLAMASI

 Rizesporlu Gökhan Gönül katıldığı canlı yayında Can Gönül için; 'Can bizim kardeşimiz. Ben de yeni öğrendim. 3 kardeştik, 4 kardeş olduk' dedi.  Telefonla programa katılan milli futbolcu Gökhan Gönül, Can’ın kardeşi olduğunu kabul ederek, şunları söyledi: Can bizim kardeşimiz. Ben de yeni öğrendim. 3 kardeştik, 4 olduk. Annem ve babam Can'a ulaşmayı bekliyor. Onlar böyle durumlara alışkın insanlar değiller. Can'ın çok fazla özel hayatını paylaşmasından yana değilim. Herkesin her şeyi bilmesine gerek yok. Ben de annesiz büyüdüm. Babaannem beni büyüttü. Ben, Can'ın neler yaşadığının farkındayım. Bir an önce aramıza gelmesini istiyoruz. Aile olarak bir araya gelelim, görüşelim. Zaten Can'ın en çok istediği şey bu.