GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-04-2021 14:08   Güncelleme : 07-04-2021 15:08

CHP halk soygunu!

Turkuazgazetesi.net, imtiyaz sahibi Oğuzhan Bayrak'ın haberine göre Maltepe'de sular durulmak bilmiyor. Her taşın altından ayrı bir pislik çıkıyor.

CHP halk soygunu!

Turkuaz Gazetesi İmtiyaz sahibi Oğuzhan Bayrak'ın yaptığı bir habere göre Maltepe Belediyesi skandalları her geçen gün artıyor. 

Oğuzhan Bayrak'ın yayınladığı haber şöyle;

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın alkollü iken araç kullanması ve bir araca çarptıktan sonra kaçması daha sıcaklığını korurken, yandaş medyaya nasıl bir maddi çıkar sağladığı ortaya çıktı. Halk TV'ye bir yayın bedeli olarak ödenen 100 küsür bin Türk Lirası, yandaş medyanın nasıl beslendiğini ortaya koyarken, CHP'nin halkçı siyasetinin de "Halk TV"den öteye gidemediğini gözler önüne seriyor.  CHP'li Maltepe Belediyesi, Halk TV'de haber yayınlatmak için 100 küsür Bin Türk Lirası para ödüyor. Yılların gazetecileri ise bu işe şaşkın, haber ne zamandan beri para ile yayınlanıyor, merak ediyorlar. Kendi bölgesinde yerel medyanın sorunları ile uzaktan yakından alakası olmayan Maltepe Belediyesi, söz konusu Halk TV olunca kesenin ağzını açmış, hemde haber yaptırmak için.  Kararı kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz.

 

Kayna:https://www.turkuazgazetesi.net/siyaset/chp-nin-halkci-siyaseti-halk-tvden-oteye-gidemedi-h8038.html