TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 15-03-2021 13:26   Güncelleme : 15-03-2021 13:26

Clubhouse, platformunda içerik oluşturucular için hızlandırıcı programını duyurdu

Clubhouse kurucu ortağı Paul Davison, Pazar günü platformun haftalık belediye binasında yaptığı açıklamada, sesli sohbet uygulamasının içerik oluşturucu programının, platformdaki aday sunucuların ve içerik oluşturucuların kitlelerini oluşturmalarına, markalarla bağlantı kurmalarına ve şovlarından para kazanmalarına yardımcı olacağını söyledi.

Clubhouse, platformunda içerik oluşturucular için hızlandırıcı programını duyurdu

Pazar günü Clubhouse’un haftalık belediye binasında, CEO Paul Davison sesli sohbet uygulamasının ilk içerik oluşturucu programını duyurdu. Clubhouse Creator First, platformdaki hevesli ev sahiplerinin ve içerik oluşturucuların kitlelerini oluşturmalarına, markalarla bağlantı kurmalarına ve belki de en önemlisi şovlarından para kazanmalarına yardımcı olacak.

Hızlandırıcı 20 içerik oluşturucuyu kabul edecek ve Clubhouse 31 Mart'a kadar başvuruları alacak.

Bugünün Belediye Binası Güncellemeleri:
İlk içerik oluşturucu hızlandırıcı programımız olan Clubhouse Creator First'i başlatıyoruz. 20 içerik oluşturucuyu fikirlerini ve yaratıcılıklarını hayata geçirmek için ihtiyaç duydukları kaynaklarla desteklemek ve donatmak istiyoruz. Ayrıntılar ve başvuru burada: https://t.co/kmKjQvoUBK

— Kulüp Binası (@joinClubhouse) 14 Mart 2021

Kulüp binası 17 Mart'ta birinci yıl dönümünü kutladı ve oldukça açılışı oldu yıl. Özellikle Silikon Vadisi VC kalabalığı arasındaki başarısı, geçen yılın sonlarında duyurulan Twitter Spaces ve Facebook'tan geleceğine inanılan benzer bir ses uygulaması da dahil olmak üzere daha büyük rakiplerin birkaç benzer ses tabanlı uygulamasını ortaya çıkardı.

< Davison, Pazar günü yapılan belediye binasında, Clubhouse'un Pazartesi günü İtalya'daki ilk belediye binasına ev sahipliği yapacak bir "dünya turu" başlattığını söyledi. Ayrıca, bağlantı paylaşımı ve dil filtreleme gibi kullanıcıların istediği bazı ürün özellikleri de eklendi. Uygulama artık kullanıcıların telefon kişilerine erişim gerektirmeyecek, artık kullanıcılar kişinin telefon numarasını kullanarak yeni kişileri doğrudan platforma davet edebilecek. Davison, kullanıcıların önceden yüklenen kişileri silmek için şirkete ulaşabileceklerini ve kullanıcıların Clubhouse'dan kişileri silmesine olanak tanıyan bir aracın yakında çıkacağını söyledi.

Clubhouse yalnızca davetli olmaya devam etse ve Android cihazlarda hâlâ kullanılamasa da, yakın zamandaki bir finansman turu sırasında 1 milyar ABD doları değerindeydi.

Clubhouse Creator Accelerator'a buradan kaydolabilirsiniz.