NEDİR
Giriş Tarihi : 07-05-2021 23:29   Güncelleme : 07-05-2021 23:29

CougarCoin Nedir?

CougarCoin Nedir, CougarCoin alımı hangi siteden yapılır?

CougarCoin Nedir?

CougarCoin Nedir, CougarCoin alımı hangi siteden yapılır?

29 Nisan'da piyasaya çıkan CougarCoin çıkış tarihinden itibaren 20x'lere kadar çıkış yakaladı. Yoğun bir Türk Holders ekibi bulunan bu coin gelecek vadedeceğe benziyor. Bu trene sizde dahil olmak istersiniz diye düşündüm. Unutmayın ki bu tarz Coin'ler GEM projesidir. Risklidir fakat desteklediği projelere bakarak yatırım sağlayabilirsiniz. CougarCoin tamamen Amerika menşeilidir.

Ne yazık ki, bölgedeki birçok dağ aslanı gibi, yolculuğu yoğun bir otoyolda trajik bir ölümle sonuçlandı.
Los Angeles bölgesindeki Ulusal Park Servisi tarafından yapılan yirmi yıllık çalışma, yolların ve gelişimin sadece geçmeye çalışan hayvanlar için ölümcül olduğunu kanıtlamakla kalmayıp, aynı zamanda bobcats'tan kuşlara ve kertenkelelere kadar tüm vahşi yaşamı genetik olarak izole edebilen habitat adaları yarattığını göstermiştir. . En acil risk altındaki tür olan dağ aslanı, 50 yıldan daha kısa bir süre içinde bölgeden kaybolabilir. Bölgedeki tüm yollar arasında, çok sayıda araştırma ve planlama çabası, 101 Otoyolunu bölgenin ekolojik sağlığı için en önemli engel ve olası bir yok olma girdabı olarak tanımlamıştır.

Bu önemli yaban hayatı bağlantısının korunması - otoyolun kuzey ve güneyindeki bitişik korunan alanın son 1.600 fit'i - ayrıca Santa Monica Dağları Koruma Alanı gibi gruplar tarafından hayati habitatı korumak için otuz yılı aşkın bir süreyi kapsıyor. Yüz milyonlarca dolar, Santa Monica Dağları'ndaki açık alanların elde edilmesi ve korunması için neredeyse yarım yüzyıldan fazla bir süredir ayrıldı ve vahşi yaşamın geçişi, bu tarihi çabada kritik bir son adım sağlıyor.
Noel Baba'nın Baş Direktör Yardımcısı Rorie Skei, "Santa Monica Dağlarını Koruma ve MRCA, 101 boyunca vahşi yaşam için güvenli bir geçiş yapma ve habitat bağlantılarını korumak için 30 yılı aşkın süredir sürdürdüğümüz bu son kritik aşamaya girmekten heyecan duyuyor." Monica Dağları Koruma.

Özgürlük Kanyonu'ndaki yaban hayatı geçişi artık sadece vizyoner bir fikir değil, hızla tamamlanmaya doğru ilerliyor. Önemli tarihi çabalara dayanarak, dağ aslanları ve diğer yerel vahşi yaşam popülasyonları için bu hayati habitat koridorunu yeniden birleştirmekten sadece birkaç yıl uzaktayız. Kaynak yaratma çabalarımızda yolumuza devam edersek, geçiş 2021'de temel atacak ve 2023'ün sonunda tamamlanacak.

#SaveLACougars kampanyası ve ortaklarımızın çabalarıyla, bu projeyi şu yollarla ilerlettik:
• Araziyi Edinme ve Koruma
• Galvaniz Halk Desteği ve Onayı
• Gençleri ve Yetişkinleri Yaban Hayatı Bir Arada Yaşama Konusunda Eğitmek
• Öncü Vahşi Yaşam Araştırmaları Yapmak
• Çevresel İzni Tamamlamak
• Çok Yıllı Kaynak Yaratma Kampanyası Başlatma
• Crossing Uzmanlarıyla Tasarım Atölyesi Toplama
"Santa Monica Dağları'nı temsil eden eyalet senatörü olarak, önerilen bu geçiş yeri de dahil olmak üzere, bu projenin dağlarda yaşayan hayvan topluluklarının canlılığı açısından ne kadar kritik olduğunu ilk elden biliyorum." California Eyalet Senatörü Henry Stern.

Alımlar http://cougarcoin.org sitesi üzerinden yapılmaktadır.