KİMDİR
Giriş Tarihi : 16-03-2022 22:32

Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme Ali Borazan kimdir?

9 aylık bebeğin cinsel organında sigara söndüren Ali Borazan kimdir?

Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme Ali Borazan kimdir?

9 aylık bebeğin cinsel organında sigara söndüren  Ali Borazan kimdir?

İzmir'de yaşamını sürdüren Ali Borazan adlı şahıs sevgililerini ve genç kızları evinde zorla tutarak fuhuş yaptırdığı iddiaları ile gündemde.

Ali Borazan Olayı Nedir?

Show TV ekranlarında uzun süredir ekranlarda olan Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme adlı gündüz kuşağı programında iddiaların odağındaki Ali Borazan ile anne canlı yayında telefon bağlantısı ile yüzleşti. Evli ve bir çocuk annesi Özlem’i evinde zorla tutmakla itham edelin Ali Borazan’ın genç kadına şiddet uygulayıp zorla madde verdiği iddia edildi. Özlem’in 9 aylık çocuğunun cinsel organında sigara söndürdüğü öne sürülen Ali Borazan canlı yayına bağlandı ancak Özlem’in yüzünü göstermedi.
Canlı yayında sinirlerine hakim olamayan Didem Arslan Yılmaz, emniyet birimlerine ve olayda adı geçen herkese tepki gösterdi. Canlı yayında “Çıldıracağım artık, yeter” diye bağıran Yılmaz, şu sözlerle isyan etti: “Sen kimsin ya… Kadınların biri geliyor biri gidiyor fuhuş yapılıyor. Sayın İzmir Emniyet Müdürü bana ‘kendi rızasıyla orada kalıyor’ diyorsunuz. O kadın kendi rızasıyla kalıyorsa kameraların karşısına geçip ‘ben bu adamı seviyorum kendi rızamla kalıyorum’ demez mi? Allah’ınızı kitabınızı severseniz kurban olayım ya. Sonra bu kadının parçalanmış cesedini mi arayalım sizinle beraber. Olacak iş mi ya? Ben çıldıracağım ya… Şu anda kadını göstermiyor. 9 aylık bir çocuktan bahsediyoruz. Bunu nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum. Orasına burasına sigara basmışlar. Cinsel organında sigara söndürmüşler ben söylerken çok kötü oluyorum. Yazık ya… Burası kabus evi. Ali Borazan karşısında benim de can güvenliğim yok. Tehdit edip kapattı. Bir zahmet evine gidip o kadınla bir konuşur musunuz? Bu yayını ben İzmir emniyetine yapıyorum. Başka kimseye yapmıyorum.” konuşmasını yaparak İzmir Emniyetinden yardım istedi.

Kinem DemirKinem Demir