KİMDİR
Giriş Tarihi : 27-09-2021 16:52   Güncelleme : 27-09-2021 16:52

Dilek Albayrak kimdir?

Dilek Albayrak kimdir? Dilek Albayrak nereli? Dilek Albayrak kaç yaşında?

Dilek Albayrak kimdir?

Dilek Albayrak kimdir? Dilek Albayrak nereli? Dilek Albayrak kaç yaşında?

Dilek Albayrak hikayesi ile gündeme bomba gibi düştü. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme adlı programına katılan Dilek Albayrak ile eşi Bahattin Yanık'ın yaptığı anlattıkları tüm Türkiye'nin kanını dondurdu. Ailesi tarafından istismara uğradığını iddia eden Dilek'in hikayesi merak konusu oldu. Show Tv ekranların sevilen programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'ye katılan Dilek Albayrak kimdir, kaç yaşında, nereli, hikayesi nedir? Eşi Bahattin Yanık kim? Ayrıntılar haberimizde.

DİLEK ALBAYRAK HİKAYESİ KAN DONDURDU!

Dilek Albayrak'ın itirafları izleyicinin yüreğini yaktı. 12 yaşından beri ailesi tarafından cinsel istismara uğradığını ve para karşılığında cinsel ilişkiye zorlandığını iddia edilen Dilek Albayrak, programa eşi Bahattin Albayrak ile katıldı.

17 yaşındaki Dilek ve kocası Bahattin'in stüdyoda anlattıkları herkesi şoke etti. Gaziantep'te doğduğu köyde yıllarca tüm köylüye satıldığını söyleyen Dilek, canlı yayında Didem Arslan Yılmaz'dan yardım istedi. "Küçük kardeşimi de benim gibi kullanıyorlar, tüm ailem işin içinde, beni ve kardeşimi ailemden kurtarın!" dedi. Didem Arslan Yılmaz'ın "Seni sattıktan sonra o sırada annen, baban nerede?" sorusuna Dilek, "Annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar." yanıtını verdi. Arslan, bu sözlerin ardından donup kaldı. Dilek'in eşi Bahattin ise araya girerek, "Bunlar ne ki. Daha çok şey var. Hepsini anlatacağım, zamanı gelince hepsini anlatacağım" dedi.

"KAYINVALİDEM BANA AŞIKTI"

Dilek'in kocası Bahattin'in "Kayınvalidem bana aşıktı, kurduğu tuzağı öğrenmek için kayınvalideme aşkımı ilan ettim." ifadelerini kullanmasıyla birlikte stüdyo karıştı. Kayınvalidesi tarafından uyku ilacıyla uyutulan damat, yaşananlarla ilgili kayınvalidesine ateş püskürdü. Eşi Bahattin Yanık, kayınvalidesinin içeceğine ilaç atarak uyuttuğunu ve kendisi uyuduktan sonra eşini başka şahıslara istismar ettirdiğini açıkladı. Yayın esnasında itiraflarıyla yürek Dilek'in amcası programa telefon aracılığıyla bağlanarak, genç kadının ve eşinin anlattığı her şeyi reddederek yalanladı. Canlı yayına Dilek'le ilgili telefonlar yağarken isimsiz tanıklar herkesin kanını donduran açıklamalarda bulundu. Tanıklar, annesinin talihsiz genç kızı, "1 kilo patates, inşaat malzemesi ve 1 kilo balık" karşılığında başka erkeklere sattığına şahit olduklarını söyledi.

DİLEK ALBAYRAK KİMDİR?

Dilek Albayrak, 2003 yılında Gaziantep'te dünyaya geldi. 17 yaşında olan Albayrak, Bahattin Yanık ile evlidir. Show Tv'de Didem Arslan Yılmaz'ın programına katılıp milyonların yüreğini dağlayan genç kadın şimdilerde yaşadığı zulmün faillerinin ceza almasını istiyor. Dilek Albayrak hakkında yeterli biyografik bilgiye ulaşılamamaktadır.