KİMDİR
Giriş Tarihi : 25-09-2021 20:34   Güncelleme : 25-09-2021 20:34

Dilek Albayrak kimdir? Dilek Albayrak olayı nedir?

Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme programında tüm Türkiye'yi yaşam hikayesiyle göz yaşlarına boğan Dilek Albayrak kimdir? Dilek Albayrak neler yaşadı? Olay ne? İşte detaylar...

Dilek Albayrak kimdir? Dilek Albayrak olayı nedir?

Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme programında tüm Türkiye'yi yaşam hikayesiyle göz yaşlarına boğan Dilek Albayrak kimdir? Dilek Albayrak neler yaşadı? Olay ne? İşte detaylar...

Dilek Albayrak, 2003 yılında Gaziantep'te doğdu. Didem Albayrak'ın Bahattin Albayrak ile evli olduğu biliniyor.

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın programına katılan Albayrak, küçüklüğünden beri yaşadığı dehşeti anlatarak tüm Türkiye'yi gözyaşlarına boğdu. Genç Dilek, çocukluğunda ona yaşatılan acının suçlularının cezalandırılması için elinden geleni yapmak istediğini söyledi.

Olay ne?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına, Gaziantep Gürpınar köyünden başvuran Dilek Albayrak'ın programa konuk oldu. Canlı yayına eşi ile birlikte gelen Albayrak'ın ailesi hakkında anlattıkları ise ülkeyi adeta şoke etti. 12 yaşından bu yana, kendileri de uyuşturucu kullanan ailesi tarafından uyuşturucuya alıştırıldığını ve madde verildikten kendinden geçtiği için haberi olmadan pazarlandığını, kendisine cinsel istismarda bulunan kişilerin arasında 70 yaşındaki köylü komşularının bile olduğunu ifade etti. Dilek'in bu ifadeleri hem sunucu Didem Arslan Yılmaz'ı hem de ekranları başındaki izleyenleri şoke etti.

Dilek ve eşi Bahattin, korkunç ailenin Dilek'i zaman zaman inşaat malzemesi için, zaman zaman ise bir kilo balık için bile sattığını öne sürünce başta Didem Arslan Yılmaz olmak üzere tüm stüdyo şoke oldu!

24 Eylül Cuma günü yayınlanan programda Dilek Albayrak ve eşi Bahattin Albayrak, istismarcıların arasında devlet kadrolarında çalışan bazı yetkililerin de olduğunu iddia etti. Didem Arslan Yılmaz, hukuki birimlere seslenerek bu iddianın çok ağır olduğunu ve bir an evvel araştırılması gerektiğini, devlet kademelerindeki bu sapkın ve 'çürük elmaların' ayıklanması gerektiği mesajını verdi.

Evlenene kadar ailesiyle birlikte Gaziantep'in Burç beldesi, Gürpınar köyünde yaşayan Dilek Albayrak, 12 yaşından beri ailesi tarafından istismara uğradığını ve uğratıldığını anlattı. Ailesi tarafından mağdur edilen Dilek, evlendikten sonra kurtulacağını sandı ancak yanıldı.

Didem Arslan Yılmaz'ın "Seni sattıktan sonra o sırada annen, baban nerede?" sorusuna Dilek, "Annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar." yanıtını verdi. Arslan, bu sözlerin ardından donup kaldı. Dilek'in eşi Bahattin ise araya girerek, "Bunlar ne ki. Daha çok şey var. Hepsini anlatacağım, zamanı gelince hepsini anlatacağım" dedi.

Dilek'in kocası Bahattin'in "Kayınvalidem bana aşıktı, kurduğu tuzağı öğrenmek için kayınvalideme aşkımı ilan ettim." ifadelerini kullanmasıyla birlikte stüdyo karıştı. Kayınvalidesi tarafından uyku ilacıyla uyutulan damat, yaşananlarla ilgili kayınvalidesine ateş püskürdü.