KİMDİR
Giriş Tarihi : 05-06-2022 17:14

Dobo Metin kimdir? Nasıl öldürüldü?

İzmir Karşıyaka'nın tribün lideri Dobo Metin lakaplı Metin Arslan dün gece hayatını kaybetti. Dobo Metin nasıl öldü? İşte haberin detayları...

Dobo Metin kimdir? Nasıl öldürüldü?

İzmir Karşıyaka'nın tribün lideri Dobo Metin lakaplı Metin Arslan dün gece hayatını kaybetti. Dobo Metin nasıl öldü? İşte haberin detayları...

Karşıyaka tribün lideri Dobo Metin lakaplı Metin Arslan'a silahlı saldırı düzenlendi. Dobo Metin, aracıyla seyir halindeyken Güzelyalı civarında uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Açılan ateş sonucu Dobo Metin hayatını kaybederken, yanında bulunan Mehmet Ali Oğuz ise yaralandı.

İddiaya göre, Karşıyaka tribün lideri Dobo Metin lakaplı Metin Arslan ve Mehmet Ali Oğuz, otomobil ile Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’ndan Konak istikametine seyir halindeyken Güzelyalı civarında bulunan başka bir otomobildeki şüphelilerce silahlı saldırıya uğradı.

EKİPLER SEVK EDİLDİ
Sahilde bulunan vatandaşların durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirmesinin ardından olay yerine çok sayıda polis ekipleri ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, sağlık ekipleri de uzun namlulu silahlarla gerçekleştirilen saldırıda araç içinde bulunan yaralılara ilk müdahalede bulundu.

DOBO METİN HAYATINI KAYBETTİ
Yaralılar ambulanslar ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı.

Hastanede tedavi altına alınan yaralılardan, Karşıyaka tribün lideri Dobo Metin lakaplı Metin Arslan yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Diğer yaralı Mehmet Ali Oğuzun ise tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Öte yandan, polis ekipleri şüphelileri yakalamak için geniş çaplı çalışma başlattığı bildirildi.

Kinem DemirKinem Demir