MAGAZİN
Giriş Tarihi : 08-05-2021 23:05   Güncelleme : 08-05-2021 23:05

Dora ile Balaban yine kavga etti

Survivor'da karışan takımlar arasındaki ilk dokunulmazlık oyununda Dora ve Balaban birbirine girdi. İşte detaylar...

Dora ile Balaban yine kavga etti

Survivor'da karışan takımlar arasındaki ilk dokunulmazlık oyununda Dora ve Balaban birbirine girdi. İşte detaylar...

Yeni takımların ilk dokunulmazlık oyununda Dora ve Balaban'ın kavgası damga vurdu. Daha önce 'zenne' ve 'soytarı' sözleri nedeniyle yıldızı barışmayan İsmail Balaban ve Uğurtan Dora, bir kez daha oyun sırasında birbirine girdi.

Survivor'ın yeni bölüm tanıtımında; Dora'ya karşı oyunu kazanan İsmail, "Neydi, şans mı?" diyerek sevinç gösterisi yapıyor. Dora'dan ise "Delikanlı gibi sevin. Sesini değiştire, değiştire gülüyorsun. Biraz erkek gibi sevin" tepkisi üzerine bir anda çılgına dönen Survivor İsmail, "Ne demek delikanlı? Sen ne diyorsun? Sen kimsin de benim delikanlılığımı sorguluyorsun?" cevabını verdi. Bu sırada takım arkadaşları, Balaban'ı sakinleştirmekte güçlük çekti.

Ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, "Benim için önemli bir konu var. O da İsmail ile Dora'nın arasındaki tartışma" açıklaması ile ikiliye söz hakkı veriyor. 

Dora'nın "Adam gibi, delikanlı gibi sevinmesini söyledim" savunması üzerine Ilıcalı, "Senin sistem şu; ben neyi söylersem bu adam delirir de, aynı zamanda ben de konseyde açıklamasını yapabilirim. İsmail sana geldiğim zaman da bazı hareketlerinde karşı tarafı tahrik etme var" açıklamasını yapıyor.

Gerginliği yüzünden okunan İsmail Balaban ise "Elimden geldiğince sabrediyorum, susuyorum. Sabır taşı var, çatladı" şeklinde isyanını dile getiriyor.