GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-08-2022 17:27

Eşi ve 3 çocuğunu öldürdü!

Katil baba, uyuyan çocuklarını pompalı tüfek ile öldürdü. Çığlık seslerine uyunan eşininde canına kıydı. işte yaşanılanlar hakkında detaylar...

Eşi ve 3 çocuğunu öldürdü!

Katil baba, uyuyan çocuklarını pompalı tüfek ile öldürdü. Çığlık seslerine uyunan eşininde canına kıydı. işte yaşanılanlar hakkında detaylar...

Şırnak'taki vahşetin ardından son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Türkiye'nin konuştuğu olay, Şırnak'ın İdil ilçesine bağlı Yeni Mahalle Botaş Caddesi'nde meydana geldi. 01.30'da gerçekleşen elim olayda 40 yaşındaki Hasan Karaaslan, uyudukları sırada eşi ve üç çocuğunu kafasından vurdu. Derya, Melek ve Şerife kardeşlerle birlikte anneleri Leyla da hayatını kaybetti.

BİRİ 13, BİRİ 16 BİRİ DE 17 YAŞINDAYDI! KATİL BABA SİLAHIYLA BİRLİKTE TESLİM OLDU

Edinilen bilgilere göre Hasan Karaaslan, evde uyudukları sırada eşi Leyla ile kızları Derya (17), Melek (16) ve Şerife Karaaslan'ı (13) pompalı tüfekle başlarından vurarak öldürdü.

Hasan Karaaslan, daha sonra silahıyla birlikte polise giderek eşini ve çocuklarını öldürdüğünü bildirdi. Hasan Karaaslan, gözaltına alınırken olay yerine sevk edilen sağlık ve polis ekipleri, 4 kişinin cansız bedenleriyle karşılaştı. Kafalarına isabet eden mermilerle yaşamlarını yitirdikleri belirlenen anne ve 3 kızının cansız bedenleri otopsi için Şırnak Devlet Hastanesi'ne gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. 

DİĞER ÇOCUKLARINI DA ÖLDÜRECEKTİ

Şırnak'ın İdil ilçesinde, eşini ve 3 kızını öldüren Hasan Karaaslan’ın daha sonra annesinin hemen yandaki evinin bahçesinde uyuyan, yaşları küçük ve 1'i erkek 2 çocuğunu da öldürmek için oraya yöneldiği ortaya çıktı. Silah sesleri üzerine bahçeye gelen komşuları gören Karaaslan’ın, daha sonra bu eyleminden vazgeçtiği ardından gidip polise teslim olduğu belirtildi.

8 çocuğu olan Hasan Karaaslan’ın 2 erkek çocuğunun da Karadeniz’e fındık toplamak için gittiği, 1 çocuğunun ise İstanbul’da üniversite öğrencisi olduğu öğrenildi.

Öte yandan Hasan Karaaslan’ın, önce 3 kızını daha sonra silah sesleri üzerine uyanan ve çığlık atmaya başlayan eşini öldürdüğü belirtildi.
 

ceren akmanceren akman