KİMDİR
Giriş Tarihi : 29-03-2022 22:43

Gizem Memiç'in eşi Burak Mert kimdir?

TV8 kanalında yayınlanan Survivor programında, yarışmacı olarak oynayan Gizem Memiç'in eşi Burak Mert kimdir?

Gizem Memiç'in eşi Burak Mert kimdir?

TV8 kanalında yayınlanan Survivor programında, yarışmacı olarak oynayan Gizem Memiç'in eşi Burak Mert kimdir?

 

Survivor yarışmacısı Gizem Memiç'in mesleği nedir, Gizem Memiç'in eşi Burak Mert ne iş yapar, mesleği nedir? 2022 Survivor All Star yarışmacılarının hayat hikayeleri, fiziksel bilgileri ve özellikle de özel hayatlarına dair bilgiler sık sık araştırılmaya devam ediyor. Bu bağlamda sosyal medyada da merak konusu olan yarışmacılardan biri de güzellik kraliçesi olarak tanınan Gizem Memiç. Survivor Gizem'in eşi Burak Mert de izleyicilerin yakın takibi altında. Peki, Survivor Gizem Memiç ve eşi Burak Mert ne iş yapıyor? Gizem Memiç kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Kısaca bilgiler haberde.

Gizem Memiç'in eşi Burak Mert ne iş yapıyor?
Survivor Gizem Memiç'in 2018 yılında dünya evine girdiği eşi Burak Mert'in mesleği merak edilmekte. 35 yaşındaki iş insanı Burak Mert hakkında detaylı bilgi ise bulunmuyor.

Survivor Gizem Memiç ne iş yapıyor? Gizem Memiç kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli?
Gizem Memiç, 16 Mayıs 1990 tarihinde Gaziantep‘de Lise öğretmeni Tamer Memiç ve Eczacı Müberra Memiç’in kızı olarak doğmuştur. İzel adında kız kardeşi vardır. Ankara’da İncesu Anadolu Lisesi yani şimdiki adıyla Kırkkonaklar Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Ankara’da Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesinde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı eğitimi aldı.

Okul dışında, Ankara, Çankaya Belediyesi Hoy-Tur Spor Kulübü’nde profesyonel olarak voleybol oynadı.

Gizem Memiç, 1 Nisan 2010 tarihinde yapılan “Miss Turkey” yarışmasında birinci oldu. Yarışmanın ikincisi ise ‘Adanalı’ dizisinde Oktay Kaynarca‘nın kızını oynayan Serenay Sarıkaya oldu. Tacını 2009 yılı güzeli seçilen Ebru Şam‘dan aldı. 

2010 yılında ekim ayında Çin’in Sanya kentinde yapılan Miss World Dünya Güzellik Yarışması’nda hem de 23 Ağustos 2010 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada eyaletinin Las Vegas şehrinde Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması’nda temsil etti.

Survivor Gizem Memiç'in katıldığı güzellik yarışmaları

Miss Universe 2010

Türk model Gizem, dünyanın en prestijli güzellik yarışmalarından olan ve 23 Ağustos 2010 yılında A.B.D.'nin Nevada eyaletine bağlı olan Las Vegas şehrinde düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmiştir.

Miss World 2010

Gizem Memiç, 2010 yılında Dünya Güzellik Yarışması'nda Türkiye'nin resmi temsilcisi olarak podyuma çıkmıştır. Çin'in Sanya kentinde düzenlenen yarışmada en iyi 40 finalist arasına giren Memiç, 22 Ekim 2010 tarihinde en iyi 20 finalist arasındaki yerini almıştır.

Kinem DemirKinem Demir