TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 31-03-2021 13:17   Güncelleme : 31-03-2021 13:17

Gocycle’ın katlanır G4 e-bisikletleri daha fazla güç ve daha az gürültü vaat ediyor

Dördüncü nesil Gocycle G4, G4i ve G4i Plus elektrikli bisikletler, küçük kalan ancak şimdi sessiz, torklu ve hareketsiz haldeyken e-bisikletleri çalıştırabilen yeni bir motorla büyük bir değişiklik görüyor. Ayrıca karbon fiber sayesinde daha hafiftirler.

Gocycle’ın katlanır G4 e-bisikletleri daha fazla güç ve daha az gürültü vaat ediyor

Gezegendeki en dikkat çekici ve uyarlanabilir elektrikli bisikletlerden bazılarının üreticisi olan Gocycle, dördüncü nesil e-bisikletiyle geri döndü. G4 serisi yeni bir motor, daha iyi lastikler, daha hafif karbon fiber bileşenler ve halihazırda en sevdiğimiz e-bisikletlerimizden birini geliştirmek için daha fazlasını getiriyor. Ancak çok heyecanlanmadan önce, G4 serisinin önerilen perakende satış fiyatı olan 3.999 $ 'dan başladığını bilin. G4, G4i ve G4i Plus modellerinin tümü şu anda ön sipariş için mevcuttur.

Para karşılığında Gocycle, uzun yolculuklar ve çok modlu seyahatler için eşit derecede uygun bulduğumuz çok kaliteli bir e-bisiklet üretmektedir. geniş, yüksek hacimli lastiklere sahip kompakt hızlı katlanan tasarımı sayesinde. Bu gelenek G4 modelleriyle devam ediyor.

Yeni motor muhtemelen benim en sevdiğim değişiklik ve test etmekten en çok heyecan duyduğum özellik. Başlangıç ​​olarak, özel yapım G4drive artık "sessiz" olarak faturalandırılıyor ve onu, diyelim ki 1300 $ 'ın üzerindeki çoğu modern e-bisiklet motoruyla aynı hizaya getiriyor. Ayrıca, durma noktasından başlayan güç için ayarlanmıştır. Daha önce, Gocycle, ön göbek motorunu ve çıkarılabilir pili olabildiğince küçük ve hafif tutmak için sizi hattan çıkarmak için uyluk gücüne güveniyordu. G4drive, Gocycle'ın hala "sınıfının lideri kompakt paket" olarak adlandırdığı şeyden daha fazla tork ve güç vaat ediyor. Göreceğiz.

Yeni karbon fiber orta çerçeve ve diğer iyileştirmeler, tüm modellerde ağırlığı 1 kg azaltmaya yardımcı olur.Image: Gocycle

Daha güçlü motorla bile, orta çerçeve için karbon fibere geçiş ve tek taraflı çatal gibi diğer değişiklikler, serideki ağırlığı 1 kg azaltmaya yardımcı olurken, aşılanmış silika bileşimli lastikler daha iyi vaat ediyor kavrama. Gocycle'a göre, dördüncü nesil e-bisikletler, gidon ve Bluetooth LE üzerindeki entegre 1 amper USB şarj bağlantı noktası ve gelişmiş katlama ve durdurma gücü ile bağlantıyı da geliştiriyor. Üç buçuk saatlik hızlı şarj artık tüm ürün yelpazesinde standart.

"G4, yıllardır geliştirme aşamasındadır ve G1'den G2'ye mühendislik programımızdan bu yana Gocycle için en önemli ürün güncellemesini temsil etmektedir." Gocycle tasarımcısı ve kurucusu Richard Thorpe bir basın açıklamasında söyledi. “Dört nesil modelimiz, müşterilerimizi dinleme ve gezegendeki en iyi şehir içi elektrikli bisikletleri geliştirme misyonumuzun bir kombinasyonu ile geliştirildi. G4 yalnızca Gocycle için yeni bir standart değil, aynı zamanda taşınabilir elektrikli bisiklet segmentindeki tüm rakiplerimiz için yeni bir performans standardı belirleyecek. "

Karbon tekerleklere sahip parlak siyah renkte, sınıfının en iyisi G4i Plus.G4i (3.999 £ / 4.499 € / 4.999 $) tahmini elektronik vites değiştirme, entegre gündüz farları, daha ayrıntılı bir LED gösterge ekranı ve 80 km'ye kadar geliştirilmiş menzil ile işleri hızlandırır. Sınıfının en iyisi G4i Plus (4.999 £ / 5.499 € / 5.999 $) modeli, hafif karbon tekerleklerle işleri daha da iyileştiriyor. Ismarlama kırmızı veya parlak siyah olarak sınırlı sayıda satışa sunulacak. Izgara Görünümü

.