TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 31-03-2021 17:07   Güncelleme : 31-03-2021 17:07

Google, aramalarda küçük bir tekne geçit töreni ile Süveyş Kanalı'nın engelinin kaldırılmasını kutluyor

Google, aramaya küçük bir Paskalya yumurtası ekledi - Ever Given'in devasa kargo gemisinin artık Süveyş Kanalı'nı engellemediği gerçeğini kutlamak için bir emoji botları geçit töreni.

Google, aramalarda küçük bir tekne geçit töreni ile Süveyş Kanalı'nın engelinin kaldırılmasını kutluyor

Büyük tekne artık sıkışmıyor. İnternetten günlerce süren ilgiden sonra, metaforik olmayan yükselen bir dalga, gerçekten de tüm tekneleri kaldırdı - ve özellikle Evergreen Marine Corporation'ın Ever Given kargo gemisini - Süveyş Kanalı'nı normal nakliye trafiğine yeniden açtı ve kapitalizmin kıymetli can damarını sağladı. serbestçe akmaya devam edebilir.

İlgili

Büyük tekne için tek bir mutlu gözyaşı döktüm

Doğal olarak Google, insanlık tarihini bilmesinin tek yolu: Google'daki bir Paskalya yumurtası, ekranınızda yürüyen sevimli lil 'emoji teknelerinin küçük bir geçit törenini gösteren "Süveyş Kanalı" ve "Hiç Verildi" ifadelerini arıyor, tıpkı (çok daha büyük) Artık (daha az şirin bir şekilde) yukarıda belirtilen kanalda yüzebilen tekneler.

İnternette bilgi akışı hakkında muhtemelen yapılacak daha büyük bir metafor vardır t hat Google arama tesisleri ve benzer şekilde bastırılmamış gerçek dünya kargo filosu, gerçekten isterseniz, şimdi kanalda ilerliyor. Ya da sadece eğlenceli emojinin tadını çıkarabilirsiniz.

Küçük teknelerde süzülün.