MAGAZİN
Giriş Tarihi : 31-12-2021 18:05   Güncelleme : 31-12-2021 18:05

Hakan Sabancı ifşalandı!

Aygün Aydın, bir süre aşk yaşadığı Hakan Sabancı'yı ifşaladı.

Hakan Sabancı ifşalandı!

Aygün Aydın, bir süre aşk yaşadığı Hakan Sabancı'yı ifşaladı.

Hakan Sabancı ile oyuncu Dilara Aksüyek'in ilişki yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşerken Aygün Aydın'da dikkat çeken bir paylaşım geldi. Aydın, bir dönem aşk yaşadığı Sabancı'ya ait olduğunu ileri sürdüğü bir erkeği yataktaki yarı çıplak halini paylaştı. Son olarak kendisinden 9 yaş küçük olan oyuncu Onur Bay ile aşk yaşayan Dilara Aksüyek'in şimdilerde iş insanı Hakan Sabancı ile birlikte olduğu iddia edildi. İkiliden konuyla ilgili bir açıklama gelmezken bir dönem Sabancı ile birlikte olan Aygün Aydın'dan peş peşe paylaşımlar gelmeye başladı.

"DİLARA BANA BENZEMEK İÇİN 5 OPERASYON YAPTIRDI"
Sabancı ile yaşadığı sorunlardan dolayı hapis yatan Aydın, Aksüyek'in kendisine benzemeye çalıştığını ileri sürerek "Bana benzemek için 5 tane operasyona girdi. Şimdi yetmezmiş gibi Hakan'la haber yaptırıyor" dedi.

BİR ERKEĞİN YARIÇIPLAK POZUNU PAYLAŞTI
Bu yorumla da yetinmeyen Aygün Aydın, 905 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Hakan Sabancı olduğu iddia edilen bir erkeğin yatakta çıplak fotoğrafını paylaşan Aygün Aydın, "Bence harika bir nevresim. Yeni yıl için nevresim linki hazırlıyorum size" notunu yazdı.