YEMEK TARİFLERİ
Giriş Tarihi : 28-07-2021 15:28   Güncelleme : 28-07-2021 15:28

Hindistan cevizli kurabiye nasıl yapılır?

Hindistan cevizli kurabiye malzemeleri neler? Hindistan cevizli kurabiye nasıl yapılır?

Hindistan cevizli kurabiye nasıl yapılır?

Hindistan cevizli kurabiye malzemeleri neler? Hindistan cevizli kurabiye nasıl yapılır?

Yangın Manavgat'ın Side Mahallesi yakınlarında başladı. Ormanlık alanda çıkan yangın rüzgarın etkisiyle yerleşim yerlerine doğru ilerledi. Alevler Antalya Alanya karayolundaki petrol istasyonlarına kadar ilerledi. Ekipler alevlerin petrol istasyonuna ulaşmaması için mücadele ediyor.

Alevlerin şehir merkezine ulaşmasının ardından 3 mahalle boşaltıldı.

BELEDİYE BAŞKANI: YANGIN RÜZGARLA YAYILIYOR

CNN TÜRK canlı yayınında konuşan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, "Yangın yerleşim yerlerine ulaştı, ev ve iş yerlerine zarar verdi. Yangın Manavgat merkeze sirayet etmiş durumda. Tahliye edilen yerleşim alanları var, can kaybı olmamasını umuyoruz. Rüzgarın etkisiyle yangın kısa sürede yayılıyor. Nereye müdahale edeceğimizi şaşırdık. Yangına tam anlamıyla müdahale edemedik. Havadan müdahale var. Devam ettiği için trafik kilitlendi. Akılalmaz, kötü bir tablo. Tam anlamıyla neyin içinde olduğumuzu bile fark edemedik. Vatandaşlarımızdan yangının olduğu bölgelerde araçlarıyla trafik oluşturmamalarını istiyoruz" dedi.

KAYMAKAM: TURİSTİK ALANLARA BİR ETKİ SÖZ KONUSU DEĞİL

CNN TÜRK'e konuşan Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit, "Yangın Manavgat merkezine de sıçradı. Turistik alanlara bir etki söz konusu değil, sahile epeyce uzak bir noktada. Yangına müdahaleye devam ediliyor, inşallah en kısa sürede sonuca ulaşırız. Çevre illerden destek istedik. Manavgat merkezdeki yangınlar kontrol altına alındı fakat mahallelerdeki yangınlar sürüyor" dedi.