SİYASET
Giriş Tarihi : 04-01-2022 13:56

İBB, TUZLA’NIN ALTINI OYUYOR

Sözlerini tutmayan, vaatlerini unutan, yalan ve algı ile günlük siyaset yapan İBB yönetimi, patlayıcılar yolunu yapıyorum derken, altını boşaltıp yıkılmasına sebep oldu.

İBB, TUZLA’NIN ALTINI OYUYOR

45 gün boyunca yol yapmak yerine çöken yolun üstünü örtmeye çalışan İBB ve partisi CHP, ilçe binalarını Tuzla merkezden kaçırmaya gösterdiği özeni Tuzla’ya göstermemeye devam ediyor.

Göreve geldiği günden beri, eski belediye başkan adayı, belediye başkan aday adayı ve eski ilçe başkanına mevki makam vermek dışında kimseye istihdam sağlayamayan, sözde istihdam ofisi ile reklam yapıp faili meçhul kadrolarla iş yapmaya çalışan, ilçeye hizmet etmek yerine, sadece CHP örgüt binasına destek olan İBB yönetimi, beceriksizlik ve iş bilmezliğin bedelini çökerttiği patlayıcılar yolunda ödedi.

YOLUN ALTINI YAPMAK YERİNE ÜSTÜNÜ ÖRTMEK

Birkaç km uzunluğundaki yolu dahi yapamayan İBB, tüm imkan ve çabalarını çöken yolun üstünü örtmek için seferber etti. Tuzla sınırları içinde kendi döneminde projelendirilmesi, temel atılmış veya bitirilmiş bir hizmet olmayan İBB, Ak Parti döneminde başlanan veya bitme aşamasında olan projeler üzerinden algı yapmaktan öteye gidemiyor.

ÇÖKEN YOLDAN SİYASİ MALZEME

Çöken yoldan da siyasi malzeme çıkarıp, algı operasyonu yapmak için fırsatçılık yapan İBB, yol inşaatı etrafındaki İBB tabelalarını kaldırıp, sorumluluğu Tuzla Belediyesine atmaya çalışacak kadar aciz ve zavallı bir durumda bulunuyor. 

TUZLA ADINA TAKİP EDİYORUZ

Yaklaşık 300 bin Tuzlalı adına hem yol projesini, hem de yılan hikayesine dönen diğer tüm İBB projelerini takip edeceğiz.

Yasin Sancaktar

 

Kaynak:https://www.tuzlagundem.com/yazi/ibb-tuzlanin-altini-oyuyor-5.html