MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-08-2022 17:15

İbrahim Tatlıses trafik kazası geçirdi!

İmparator lakabı ile bilinen, İbrahim Tatlıses sabah saatlerin Bodrum Yalıkavak Mahallesi'nde trafik kazası geçirdi. İşte İbrahim Tatlıses'in geçirdiği kaza hakkında detaylar...

İbrahim Tatlıses trafik kazası geçirdi!

İmparator lakabı ile bilinen, İbrahim Tatlıses sabah saatlerin Bodrum Yalıkavak Mahallesi'nde trafik kazası geçirdi. İşte İbrahim Tatlıses'in geçirdiği kaza hakkında detaylar...

Sabah saatlerinde Bodrum Yalıkavak Mahallesi'nde içerisinde sanatçı İbrahim Tatlıses'in de bulunduğu minibüs, bir kamyonla çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle minibüs şarampole devrildi. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Ekipler, kamyonla çarpışan aracında sıkıştığı öğrenilen Tatlıses'i kurtarmak için seferber oldu.

HASTANEYE KALDIRILDI
Yapılan müdahalelerin ardından araçtan yaralı şekilde çıkarılan Tatlıses'in hastaneye kaldırıldığı ve durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kazanın yağış nedeniyle yolun kayganlaşması sonucu gerçekleştiği ileri sürüldü.

TATLISES'İN İLK SÖZLERİ
Araç içerisinde mahsur kalan İbrahim Tatlıses'in bilincinin açık olduğu ve ekiplere "Beni araçla birlikte vinçle buradan çıkarın, daha sonra düzgün bir alanda beni çıkarırsınız" dediği kaydedildi.

ARAÇLARDA YANGIN ÇIKTI
Bir kamyon diğeri VİP araç biri de otomobil olmak üzere 3 aracın karıştığı kazada araçlarda küçük çaplı yangın çıktı. Kaza sırasında yağış olması ve çevredeki vatandaşların da müdahalesi ile çıkan yangının büyümeden söndürüldüğü belirtildi.

OLAY YERİNE ÇARŞAF GERİLDİ
Bu arada kazadan sonra bölgeye gelen kalabalık bir grup gazetecilerin görüntü ve fotoğraf almaması için kaza mahallinin çevresini çarşaf gerdi. Kurtarma ekipleri tarafından İbrahim Tatlıses ile birlikte araç içerisinden çıkarılan biri kadın 4 kişi hastaneye kaldırıldı. Kadın yaralının durumun ağır olduğu diğer yaralıların ise durumlarının iyi olduğu belirtildi. Grup, yaralılar hastaneye kaldırılırken de Acil Servis girişi önünde basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için sedye ambulans önüne çarşaf gerdikten sonra yaralıları taşıttı.

AYŞEGÜL YILDIZ: İBRAHİM BEY İYİ, KIZIM ARABADA DEĞİLMİŞ
Öte yandan kaza anında Tatlıses'in yanında kızı Elif Ada'nın da olduğu iddia edildi. Konuyla ilgili 2. Sayfa programına konuşan anne Ayşegül Yıldız, "İbrahim Bey'le az önce telefonla konuştum, çok şükür iyi. Araçta sıkıştığı yerden çıkartma çalışmaları sürüyormuş. Kızım Elif Ada'yı Bodrum'da teyzesini bırakıp, İstanbul'a dönmüştüm. Bu kaza haberini duyunca ömrümden ömür gitti. Çok şükür kızım da arabada değilmiş" dedi.

ceren akmanceren akman