MAGAZİN
Giriş Tarihi : 29-07-2021 17:23   Güncelleme : 29-07-2021 17:23

İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli ile evleniyor!

Koronavirüs pandemisinin bitmesini bekleyen İdo Tatlıses ile sevgilisi Yasemin Şefkatli düğün hazırlıklarına başladı.

İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli ile evleniyor!

Koronavirüs pandemisinin bitmesini bekleyen İdo Tatlıses ile sevgilisi Yasemin Şefkatli düğün hazırlıklarına başladı.
 

Geçtiğimiz yıl nişanlanan şarkıcı İdo Tatlıses ve oyuncu Yasemin Şefkatli'nin düğün tarihi belli oldu. Geçen yıl ekimde nişanlanan; ancak pandemi yüzünden düğünlerini iki kez ertelemek zorunda kalan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, sonunda muradına eriyor. "Düğünsüz damat olmaz" diyen İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna'dan olan oğlu İdo ile "Tüm sevdiklerimiz yanımızda olsun istiyoruz" diyen Yasemin Şefkatli, pandemi kısıtlamaları izin vermeyince önce aralıktaki, sonra da mayıs ayına aldıkları düğünlerini ertelemek zorunda kalmıştı. 1 Ekim'de, oturdukları Zekeriyaköy'de, kır düğünüyle evlenmeye karar veren çift, davetiyeleri daha göndermemiş ama şimdiden eşi dostu arayıp o günü boş bırakmalarını istemiş.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin kır düğünü Zekeriyaköy'deki bu evde yapılacak. BODRUM'U SALLAMIŞTI İdo Tatlıses ile Çeşme tatilinin ardından soluğu kız arkadaşları ile birlikte Bodrum'da alan Yasemin Şefkatli, önceki gün Yalıkavak'ta objektiflere takılmıştı.

DÜĞÜN İKİ KEZ ERTELENDİ

Güzel oyuncu, 2017'de aşk yaşamaya başladığı İdo Tatlıses ile Ekim 2020'de nişanlanmıştı. Dünyaevine girmek için gün sayan çift, aralık ayında nikah masasına oturacaktı ancak pandemi koşullarından dolayı düğünü ertelemek zorunda kaldılar. Sonrasında mayıs ayında evleneceklerini söyleyen çift, tüm sevdiklerinin yanında olmalarını istedikleri için nikah tarihlerini bir kez daha erteleyince soluğu tatilde almıştı.