GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-05-2021 00:37   Güncelleme : 02-05-2021 00:53

İsmail Balaban, nişanlısı Gamze ile görüşmeyi kabul etti

Survivor'un bu akşam yayınlanan bölümünde İsmail Balaban ve Acun Ilıcalı arasında güncel konu hakkında bir konuşma gerçekleşti. Detaylar haberimizde...

İsmail Balaban, nişanlısı Gamze ile görüşmeyi kabul etti

Survivor'un bu akşam yayınlanan bölümünde İsmail Balaban ve Acun Ilıcalı arasında güncel konu hakkında bir konuşma gerçekleşti. Detaylar haberimizde...

Survivor eleme gecesinde Acun Ilıcalı, İsmail Balaban'a söz hakkı verdi. İsmail Balaban açıklamasında:

"İletişimden sıkıntılı bir süreç yaşadım. Annemle konuştum ve benim için kırıcı ve yıkıcı konuşmalar geçti. Bu yüzden baya üzüldüm. Ailemle iletişim kuramıyorum, iletişim hakkım yok. Kimseyle konuşamıyorum. Ailemin annemin ve babamın durumunu merak ediyorum. İletişim kuramamak insanı daha da boğuyor. Oyunlarda bunu yansıtmamaya çalıştım arkadaşlarıma, sağolsunlar onlar da çok destek çıktılar. Bir şekilde unutturmaya, kafamı dağıtmaya çalıştılar. Ben de odağımı oyunlara vermeye çalıştım ama adaya geldiğimde veya yalnız kaldığımda ister istemez kafamda kuruyorum. Düşünmeden edemiyorum. Aileyle iletişim kuramamak işi daha da zorlaştırıyor. Varsa bir hakkım annemle konuşmak istiyorum. Hala aklım orada, ne oldu ne bitti, annemi merak ediyorum."

Acun Ilıcalı, İsmail Balaban'ın konuşmasının ardınan, annesinin sağlık durumunun iyi olduğunu ve hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi. Ardından Acun Ilıcalı konuşmasında:

"Bunu sana söylemek zorundayım. Geçtiğimiz günlerde Gamze beni aradı ve ben Gamze'yle görüştüm. Olayın ardından Gamze ve aile için şöyle bir sorun oluştu; olayın belirsizliği Gamze ve ailesi üzerinde bir baskı yarattı. Kimse bir şey anlamadığı için, anneninde konuşmadaki üzüntüsünün sebebiyle Gamze ve ailesi olayın belirsizliğinden dolayı çok rahatsız oldu. Ben sana bu konu hakkında soru işaretleri kalmasın diye Gamze'yle konuşma hakkı verdim. Saygı duyuyorum, olaylar yeni olmuştu, sen de o andaki düşüncenle sen de istemedin. Böyle bir konuda bir abin olarak sana tavsiyemde, tabiki anneni dinledin, nişanlının da mutlaka konuşması gerekiyor. Sen haber alamıyorum diye acı çekerken o tarafta da konuşamadığı için dünyanın en büyük imtihanlarından birinde olan genç bir kız var. Kimseye konuşmadığı için benden yardım istedi. Olayla ilgili kardeşin de bizi aradı. Kardeşin de iletişim kurman gerektiğini düşünüyor. Ben sana Gamze'yle konuşma hakkı vereceğim." dedi.

Acun Ilıcalı'nın konuşmasının ardından İsmail Balaban, olayı bir de nişanlısından dinlemek için bu teklifi kabul ettiğini söyledi.