TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 21-02-2021 00:06   Güncelleme : 21-02-2021 00:06

İşte haftanın en iyi fırsatları

Bu haftanın anlaşma toplantısı, yenilenmiş Google Pixel 5 telefonlarda muhteşem indirimler ve Apple’ın M1 işlemcisine sahip Mac mini için şimdiye kadarki en iyi fiyatlardan bazılarını, Google Nest Audio akıllı hoparlörü ve daha fazlasını içeriyor.

İşte haftanın en iyi fırsatları

Bu, hafta boyunca yazdığımız birkaç anlaşmanın hala mevcut olduğu son anılarda ilk kez. Okuyucuların bir anlaşma yapmak için daha uzun bir zaman aralığı olması her zaman harikadır. Bu nedenle, aşağıda Verge okuyucuları için yeni bir özel fırsatla birlikte haftanın en sevdiğimiz seçimlerinden birkaçını bulacaksınız. Sizi merakta bırakmayacağım, Pixel 5'te. Harika durumdaki bazı yenilenmiş üniteleri güvence altına almak için bir iş ortağıyla çalıştık.

Fotoğraf: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Yenilenmiş bir Google Pixel 5'i 600 doların altında bir fiyata yakalayın

Beğeni için en düşük fiyat- Amazon'daki yeni yenilenmiş Pixel 5 610 $ 'dır, ancak Daily Steals'ın bu okuyucuya özel anlaşmasıyla daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Aslında Verge okuyucularına birkaç seçenek sunuyor. Kilitli olmayan veya Verizon kilitli telefonları siyah veya adaçayı yeşili (yukarıda gösterilmektedir) olarak alabilirsiniz. Bu üniteler 90 günlük garanti ile gönderilir ve "Grade A" yenilenmiş durumdadır ve küçük çizikler olabilir. Satış sonrası bir şarj cihazı ve kablosuyla birlikte gönderilirler.

Hangisini alacağınızı merak ediyorsanız dikkat etmeniz gereken bir şey var: Verizon'un politikası, telefonları yeni olarak satın alındıktan sonra 60 gün süreyle kilitlediğini söylüyor. otomatik olarak açılırlar. Bu nedenle, kilidin artık bu reflektörlerde etkin olmaması çok yüksek bir olasılıktır, bu da telefonu herhangi bir taşıyıcıyla kullanmanıza izin verir. Günlük Çalmalar, durumlarının ne olduğunu onaylayamadı. Ama ya kilitlenmemiş olarak gelecek ya da en kötü ihtimalle satın alma işleminden sonra 60 gün beklemeniz gerekecek. Bu çözümden memnun değilseniz, telefonu iade edebilirsiniz.

Ödeme sırasında VERGEPXL5 teklif kodunu kullanırsanız, her iki renkte de Verizon kilitli sürümü 580 dolara alın. Aynı VERGEPXL5 kodunu kullanarak kilidi açılmış sürümü her iki renkte de 610 $ 'a alın.

Birkaç iyi fırsat daha

Razer Huntsman Mini

100 $ 120% 17 indirim

Şu tarihte alınan fiyatlar yayıncılık.

Razer’ın Huntsman Mini'si, şirketin ilk yüzde 60 kompakt klavyesidir. Her biri Chroma RGB ile aydınlatılan güçlü optik anahtarlara sahiptir ve klavye, ürünle birlikte verilen USB-C kablosuyla PC'nize bağlanır.

100 $ Amazon 100 $ Best Buy'da