Dizi / Film
Giriş Tarihi : 06-09-2023 10:14

Kanal D’de izleyiciyi büyüleyen dizi: Dilek Taşı yeni bölüm!

7 Eylül Perşembe Kanal D ekranlarında olacak Dilek Taşı dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

Kanal D’de izleyiciyi büyüleyen dizi: Dilek Taşı yeni bölüm!

Dilek Taşı 1. Bölümde Neler Olacak? Dilek Taşı Yeni Bölüm Özet

Dilek Taşı dizisi 7 Eylül Salı günü 1. bölümüyle Kanal D'de olacak. Vatandaşlar ise Dilek Taşı yeni bölümde ne olacak merak ediyor. Arama motorlarında ‘Dilek Taşı yeni bölüm, Dönence yeni bölüm fragman, Dilek Taşı yeni bölümde ne olacak’ gibi aramalar yapılıyor. Kanal D Dilek Taşı 1. Bölüm fragman izle linkine ve daha fazlasına haberimizden ulaşabilirsiniz.

 

Müzik öğretmeni Dilek ile siber suçlarla uğraşan hacker Emre'nin tanışması ana tema olarak başlıyor. Dilek, gizemli bir şarkının peşine düşüyor ve bu şarkı eski bir efsane olan dilek taşıyla ilişkilendiriliyor. Diğer bir karakter olan polis memuru Taşkın, iş arkadaşı Zeynep ile birlikte gazeteci Mehmet'in cinayetini araştırırken güçlü ve tehlikeli siyasetçi Hakan'ın kirli işlerine karışır. Hakan'ın karısı Selin ise psikologdur ve Aslı adında bir doktorun tedavisini üstlenmiştir. Aslı ise geçmişinde yaşadığı büyük bir travma ile yüzleşmek zorundadır.

 

DİLEK TAŞI 1. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

DİLEK TAŞI 1. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

DİLEK TAŞI 1. BÖLÜM 3. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Zehra KüçükZehra Küçük