KİMDİR
Giriş Tarihi : 27-04-2021 16:58   Güncelleme : 27-04-2021 16:58

Kızını gölgede bırakan Aleyna Tilki'nin annesi hakkında her şey..

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Kızını gölgede bırakan Aleyna Tilki'nin annesi hakkında her şey..

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel kaç yaşında, nerede doğdu, özel hayatı ve hakkında her şey...

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in bu şarkısı çok konuşuldu

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Havva Öztel, Orhan Gencebay'ın 'Dilenci' adlı şarkısını söylediği anları paylaştı. Sesiyle takipçilerinden tam not alan Öztel'e yorum yağdı. Öztel için "Artık bir single gelir", "Sen beste yap kızın söylesin", "Bence kızınla bir düet yap" gibi yorumlar yapıldı.

Kimdir?

Eşi Mehmet Tilki'den 2017' yılında  boşandı. Bu evlilikten doğan kızları  2000 doğumlu  şarkıcı Aleyna Tilki, ve kardeşi 2005 doğumlu Ayça Tilki  ile birlikte yaşamaya başladı. Havva Öztel, aslen Trabzonludur.

Aleyna Tilki şöhret olmadan önce bir okulda müdür yardımcısı olan Havva Öztel, kızının şöhreti sonrasında bir yurt sahibi oldu. Havva Öztel şu anda kurucusu olduğu kız öğrenci yurdunu işletiyor.

Her yaptığı, söylediği ve giydiği olay olan Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in Instagram'daki paylaşımlarını görenler ''Annesi değil ablası gibi görünüyor'' diyor.Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel kamuoyunun önüne ilk geldiğinde ağır eleştiriler almıştı. Kızının yaşı küçük olmasına rağmen barlarda sahne almasına izin veren Havva Öztel geçen zaman içinde giderek güzelleşti.