TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 16-03-2021 12:25   Güncelleme : 16-03-2021 12:25

Logitech’in yeni oyun odaklı kulaklıkları, USB-C cihazlarla güzel bir şekilde çalışıyor

49,99 ABD doları karşılığında, oyun oynamak ve işlerinizi halletmek için birden fazla cihaz kullanıyorsanız, Logitech’in G333'ü sizin için uygun olabilir. Bu 3,5 mm aracılığıyla takılır ve Logitech, uyumluluğu genişletmek için bir USB-C adaptörü içerir.

Logitech’in yeni oyun odaklı kulaklıkları, USB-C cihazlarla güzel bir şekilde çalışıyor

Logitech'in G333 olarak adlandırılan 50 dolarlık bir modeli olan en yeni kulaklıkları, kablo üzeri bir uzaktan kumanda ve mikrofonu barındıran düz bir kablo, değiştirilebilir silikon kulak uçları ve 3,5 mm jak aracılığıyla cihazlara bağlanabilme özelliği ile tasarım açısından dikkate değer değildir. . Onları öne çıkaran şey, birlikte verilen 3,5 mm-USB-C adaptörüdür.

Telefonunuzda veya diğer ses cihazınızda kulaklık jakı yoksa ancak yedek bir USB-C bağlantı noktası varsa, bu modeli takmaya hazırsınız. Adaptör takılıyken, G333'ü 3,5 mm'siz Pixel 3'üme, Nintendo Switch'ime veya iş için kullandığım MacBook Pro'daki bir USB-C bağlantı noktasına bağlama konusunda hiçbir sorun yaşamadım. Bu kulaklıklara ayrıca iki ek boyutta silikon kulak ucu ve küçük bir ağ taşıma çantası dahildir.

G333, Logitech'in diğer iki oyun kulaklığı ile neredeyse aynı görünüyor: 50 $ 'lık G333 VR kulaklıklar (bunlar için onaylanmıştır. Oculus Quest 2) ve 50 dolarlık Astro A03 kulaklıkları. Buradaki katma değer, aynı fiyata dahil olan USB-C adaptörüdür. Dolayısıyla, aralarında karar vermeye çalışıyorsanız, yeni G333, fiyat için en özellikli olanıdır.