KİMDİR
Giriş Tarihi : 18-08-2021 14:52   Güncelleme : 18-08-2021 14:52

Melek Karahan kimdir?

Dilenci kızı darp etmesi ile okuyucular tarafından araştırılan ayrıca Marilyn Monroe'ye olan benzerliği ile dikkat çeken Melek Karahan kimdir?

 Melek Karahan kimdir?

Dilenci kızı darp etmesi ile okuyucular tarafından araştırılan ayrıca Marilyn Monroe'ye olan benzerliği ile dikkat çeken  Melek Karahan kimdir?

Mardin'de görenlerin ABD'li sinema yıldızı Marilyn Monroe'ya benzettiği 4 çocuk 2 torun sahibi, 45 yaşındaki Melek Karahan (45), kendini sahipsiz kedilere adadı. Önce bir tarihi konak kiraladı. Ardından kredi çekip burada bir kedi sığınma evi açtı. Sokaktan bakıma muhtaç ve hasta can dostlarını topladı. Şu anda sayıları 20'e ulaşan kedilerin her ihtiyacını karşılamaya başladı.

MARDİNLİ MONROE
Kendini kedilere adayan Karahan, 8 yıl önce memur eşinin tayini nedeniyle, Dinar'dan Mardin'e geldi. Sürekli kalmak için  yerleşti.

Mardin'de yerli "Marilyn Monroe" olarak tanına Melek Karahan, sabun sattığı dükkanının önünde oturan dilenci kızı zorla iş yerine götürüp kapıyı da kapatmaya çalıştı.

KIZI KALDIRIP YERE ATTI
Yoldan geçen ve duruma engel olan vatandaşlarla da kavga eden Karahan, dilenci kızı da kaldırıp yere atarak darp etti. Karahan'ın dilenci kızı darp ettiği anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Karahan'ın küçük kıza yardım etmeye çalışan vatandaşlara hakaret savurduğu öğrenildi.