GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-01-2022 16:40   Güncelleme : 13-01-2022 16:40

Minik Ayşenur'u dayısının tekmesi hayattan kopardı!

Burdur'da yatağında ölü bulunan 3 yaşındaki Ayşenur'u, dayısının tekmelediği ortaya çıktı.

Minik Ayşenur'u dayısının tekmesi hayattan kopardı!

Burdur'da yatağında ölü bulunan 3 yaşındaki Ayşenur'u, dayısının tekmelediği ortaya çıktı.

Burdur'da meydana gelen olayda 3 yaşındaki Ayşenur K., kendisini sabah uyandırmak isteyen annesine herhangi bir tepki vermedi. Bunun üzerine anne Kader K.'nın ihbarıyla adrese sevk edilen sağlık ekipleri minik Ayşenur'un yaşamını yitirdiğini belirledi.

DAYISI, SUSTURMAK İÇİN TEKME ATTIĞINI İTİRAF ETTİ
Durumun şüpheli bulunması üzerine anne Kader K., ve dayı Hızır Tunç Ç, gözaltına alındı. Dayı Hızır Tunç Ç, emniyetteki ifadesinde, Ayşenur'un gece ses çıkartarak gürültü oluşturduğunu ve bu nedenle tekme attığını itiraf etti. Emniyetteki işlemlerinin ardından anne Kader K., ve dayı Hızır Tunç Ç., şüpheli, anneanne Yüksel K., ise tanık sıfatıyla adliyeye sevk edildi.

ANNE VE DAYI TUTUKLANDI
Savcılık sorgusunun ardından mahkemeye çıkarılan anne Kader K. ve Ayşenur'u dövdüğünü itiraf eden dayı Hızır Tunç Ç., çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Kader K. ve Ayşenur'un babası olduğunu belirten ve bir süre Kader K. ile dini nikahlı evli kalan Erdi Karadeniz'den DNA örneği istendi. Davada ilginç bir gelişme yaşanarak, anneannenin ikinci eşi olan Erdoğan Kazık'tan da DNA örneği istendi. Nüfus kayıtlarına göre minik Ayşenur'un babası, anneannesinin ikinci eşi olan Erdoğan Kazık olduğu öğrenildi.

 

Kinem DemirKinem Demir