KİMDİR
Giriş Tarihi : 21-05-2021 20:51   Güncelleme : 21-05-2021 20:51

Musab Turan kimdir?

Sorduğu sorular ile Twitter gündemine bomba gibi düşen Anadolu Ajansı muhabiri Musab Turan kimdir? İşte detaylar...

Musab Turan kimdir?

Sorduğu sorular ile Twitter gündemine bomba gibi düşen Anadolu Ajansı muhabiri Musab Turan kimdir? İşte detaylar...

Musab Turan Turan, 1989 yılında doğmuştur.

Yaklaşık 10 yıldır Anadolu Ajansı’nda ekonomi muhabirliği yapan Turan. bunun yanın sıra teknoloji ve inovasyon alanlarında YouTube ve benzeri platformlarda içerik üretmektedir.

Ekonomi dünyasının en tanınır muhabirlerindendir. Bugüne kadar birçok yabancı kaynakta makaleleri yayımlanmıştır. Kendisinin paylaştığı videoda da anladığımız üzere evlidir ve 3.5 yaşında bir çocuğu bulunmaktadır.

Fütürizmle ilgilendiği bilinmektedir. Ayrıca inovasyon isminde bir kitabı da bulunmaktadır. 

Musab Turan, Varank ve Pakdemirli’ye, ‘’Son günlerde gündemi meşgul eden konular var. Narko-bürokrasi ile ilgili iddialar ülkemizi uluslararası arenada zora soktu mu? Hükümetin buna ilişkin bir planı var mı ve de 19 yıllık bir toplum hareketi olarak başlayan AK Parti ismi şaibelerle anılan Süleyman Soylu’dan daha mı küçük? Çarşıda pazarda herkes bunu konuşuyor. Ancak hiçbir bakan buna ilişkin tek kelime etmiyor. Sayın Soylu kabine toplantısında buna ilişkin bir savunma yaptı mı? Sayın bakanım, 3,5 yaşında bir oğlumun yüzüne bakarken bu maskeli balodan dolayı utanıyorum. Sizlerin çocukları yok mu? sorularını sorarak gündeme bomba gibi oturmuştu