TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 21-02-2021 00:07   Güncelleme : 21-02-2021 00:07

Netflix’in DOTA 2 anime, ejderha dövüşü aksiyonlarıyla dolu uygun bir teaser fragmanı alıyor

DOTA: Dragon's Blood, gösterinin ilk duyurusunun ardından tam bir teaser fragmanı aldı. Dizide Ejderha Şövalyesi Davion ile DOTA 2'den iki kahraman Prenses Mirana yer alacak.

Netflix’in DOTA 2 anime, ejderha dövüşü aksiyonlarıyla dolu uygun bir teaser fragmanı alıyor

Netflix'in DOTA 2 - DOTA: Dragon's Blood'a dayanan bir anime dizisi üzerinde çalıştığını duyurmasından bu yana yalnızca birkaç gün geçti, ancak o zaman, yayıncı zaten diziyi gerçekten gösteren uygun bir fragman yayınladı. .

Haftanın başlarında yapılan orijinal duyuru sadece birkaç saniyelik görüntüyü gösterirken, yeni fragman tam da bu - dizi için Davion gibi karakterleri gösteren tam teşekküllü bir teaser, Görevi gösterinin merkezinde olacak Dragon Knight ve Princess Mirana (DOTA 2 oyuncuları bu iki ismi de popüler çevrimiçi oyunda oynanabilen kahramanlar olarak tanıyacaktır.)

Yeni bir fragmanın yayınlanması Ancak şovun duyurusu ile 25 Mart'ta piyasaya sürülmesi arasında ne kadar az zaman olacağı düşünüldüğünde, bu yakında belli bir anlam ifade ediyor.

Daha önce duyurulduğu gibi DOTA: Dragon's Blood, Studio tarafından üretilecek. MIR, Legend of Korra ve Netflix'ten Voltron: Legendary Defen arkasındaki grup der, Ashley Edward Miller (X-Men: First Class ve Thor'da ortak yazar) şovmen olarak görev yapıyor.

Yüce Tanrım, oyuncularım. Önümüzdeki birkaç gün içinde söyleyecek çok şeyim olacak ama şimdilik size bazı isimler bırakmama izin verin… @YuriLowenthal @larapulver @ TonyTodd54 @TroyBakerVA @AustralianFreya @AlixWiltonRegan @KariWahlgren @ sjacobsen22 @ansonmount… DOTA’daki rolleri olağanüstü. . pic.twitter.com/SoB885HEnd

— Ashley Edward Miller (@ashmasterzero) 17 Şubat 2021

Miller ayrıca dizinin bazı oyuncu kadrosunu Twitter'da yayınlamaya başladı ve haftanın başlarında şovda Yuri Lowenthal, Troy Baker, Alix Wilton Regan ve Kari Wahlgren gibi popüler video oyunu seslendirme sanatçılarının bir karışımı olacak - franchise'ın oyun soyağacına göre - Lara Pulver (Sherlock), Tony gibi daha geleneksel film ve TV aktörleri Todd (Candyman), Anson Mount (Star Trek: Discovery) ve Freya Tingley (Once Upon A Time.) Oyuncu kadrosu ve şov hakkında daha fazla ayrıntı, gelecek ay yayınlanmadan önce gelecektir.