TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 16-03-2021 13:28   Güncelleme : 16-03-2021 13:28

NFT Haberleri

NFT'ler son zamanlarda büyük bir haber oldu ve her gün, bir önceki gün ne olursa olsun tuhaflığı geride bırakmaya kararlı görünen yeni manşetler getiriyor. İşte hepsine ayak uydurabileceğiniz yer.

NFT Haberleri

NFT'ler şu anda teknoloji haberlerinde en büyük şeydir, takas edilemez bir jetonun ne olduğunu anlamaya çalışan insanlardan, blockchain teknolojisiyle gelebilecek enerji gereksinimleri nedeniyle iklim krizini daha da ilerletme endişelerine kadar. . Aynı zamanda gülünç, NFT ile ilgili haberlerle oynanan bire bir oyun var gibi görünüyor: memler NFT olarak satılıyor, Jack Dorsey milyonlarca dolarlık bir tweet satıyor, Taco Bell taco temalı NFT'lerle uğraşıyor, birisi Bir JPG için 69 milyon dolar ödedi.

En son NFT haberlerini takip etmek isteyenler için, ister hackerlar onları koleksiyonculardan çalıyor, ister başkalarının sanat eserlerini NFT olarak satmasıyla ilgili tartışmalar, ister Elon Musk ... sadece onun yaptığı şeyi yapıyor, biz de hepsini burada takip ediyoruz. Ve burada başardıysanız ve NFT'nin ne olduğundan hala emin değilseniz, yardımcı olabilecek bir açıklayıcımız var.