TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 21-02-2021 00:08   Güncelleme : 21-02-2021 00:08

Nintendo Switch'i nereden satın alabileceğiniz burada

Nintendo Switch ve Switch Lite konsolları, koronavirüs salgını sırasında birçok perakendecide satıldı. Kendi Anahtarınızı bulmanıza yardımcı olmak için Best Buy, GameStop, Amazon ve diğer mağazalara göz kulak oluyoruz.

Nintendo Switch'i nereden satın alabileceğiniz burada

Nintendo Switch, bu inanılmaz derecede zor dönemde ruh halini hafifletebilecek diğer her şey gibi, yetersiz tedarik ediliyor. Ve Best Buy, Amazon ve Walmart gibi perakendeciler bu ürünü stoklarına alır almaz, hızla satılır. Bir Switch satın alma fırsatını kaçırmak üzücü olabilir - ama korkmayın! Bu makalenin amacı, perakendede genellikle maliyetten fazlasını ödemeden tam da bunu yapmanıza yardımcı olmaktır.

Nerede, ne zaman ve nasıl satın alabileceğinizi bulmak için web'de bir göz atıyoruz. bir Nintendo Switch (TV'nize takabileceğiniz veya taşınabilir kullanım için kaldırabileceğiniz) veya bir Switch Lite (konsolun yalnızca taşınabilir sürümü) ve ayrıca iyi fırsatlar gibi görünen tüm paketler.

Stokların, hatta önceden sahip olunan veya yenilenmiş konsollar arasında bile, salgın sırasında hızla tükenmeye devam edeceğini unutmayın. Ancak bu makaleyi en son stoktaki tekliflerle güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve her teklifin ne zaman yayınlandığını size bildireceğiz. Bir şey tükendiğinde size haber vermeye çalışacağız.