TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 31-03-2021 15:44   Güncelleme : 31-03-2021 15:44

Nintendo Switch'teki Fortnite, en son güncellemesinden sonra daha iyi görünecek ve çalışacak

Epic Games, hem yerleşik hem de taşınabilir modlarda çözünürlüğü artıran Nintendo Switch'te Fortnite için bir güncelleme yayınladı. Ayrıca daha tutarlı bir kare hızı ve daha küçük bir yükleme boyutu sağlar.

Nintendo Switch'teki Fortnite, en son güncellemesinden sonra daha iyi görünecek ve çalışacak

Nintendo Switch için Fortnite, taşınabilir ve yerleşik modlarda performansı artıracak bir yama alıyor. Epic Games, oyunun saniyede 60 kare olmasa da "daha az aksamayla" daha tutarlı bir kare hızıyla çalışacağını söylüyor. Ve oyun, işlerin olabildiğince sorunsuz çalışmasını sağlamak için anında görsel ayarlamalar yapmak için dinamik çözünürlüğü kullanmaya devam edecek olsa da, elde taşınır ve yuvaya yerleştirilmiş modlardaki hedef çözünürlüklerde de yüzde 38'lik bir artış görüldü.

< Elde taşınır modda oyun 1000 x 560'tan 1170 x 660'a çıktı, bu da Switch ekranının 720p çözünürlüğüne daha yakın. Yerleşik modda, 1390 x 780 yerine 1560 x 880'e kadar çıkacak. Bu, yerleşik 1080p yerleşik çözünürlüğe biraz daha yakın.

Bunun anlamı, oyunun daha az bulanık görünmesidir. , birçok üçüncü taraf bağlantı noktasının karşılaştığı yaygın bir sorun. Ekip, oyun içinde neye benzeyebileceğini görmenizi sağlamak için yama öncesi ve sonrası keskinliği karşılaştıran hızlı bir görsel örnek sağladı. Küçük de olsa kesinlikle göze çarpan bir gelişme. Eskiyen Switch donanımından daha fazla enerji alan herkes tebrik alıyor.

magnolderdes65.png sağda magnified_tree_new_renderer_mobile___mobile_mobil.

Son olarak ekip, oyunun konsolunuzda 140 MB depolama alanı boşaltacağını ve bu da Fortnite’ın dosya boyutunda küçük bir azalma olduğunu söylüyor. Şirketler bu günlerde bu tür güncellemelere öncelik veriyor gibi görünüyor ve bu, Switch'in dahili depolamasına hala oyun yükleyen kişiler için harika (microSD kartlar son derece uygun fiyatlı olmasına rağmen).

İlgili

Fortnite'ın dinozor yumurtaları yumurtadan çıktı ve şimdi yırtıcılar adada dolaşıyor

Yapay zeka, yalnızca donanım değil, yeni bir Switch'i her zamankinden daha güçlü hale getirebilir