KİMDİR
Giriş Tarihi : 23-06-2021 17:21   Güncelleme : 23-06-2021 17:21

Osman Büyükşen kimdir?

Sosyal medyanın gündemindeki isimlerden biri olan Osman Büyükşen kimdir? Osman Büyükşen ne dedi? İşte detaylar....

Osman Büyükşen kimdir?

Sosyal medyanın gündemindeki isimlerden biri olan Osman Büyükşen kimdir? Osman Büyükşen ne dedi? İşte detaylar....
 

Hafta içi her gün ATV ekranlarında canlı olarak yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir Necla-Metin Büyükşen çiftinin cinayeti ele alınıyor. Anne ve babasının katilinin bulunması için Müge Anlı stüdyosuna başvuran Osman Büyükşen'in canlı yayında yaptığı açıklamaların ardından hayatı merak konusu oldu. Acılı evladın feryatları herkesi gözyaşlarına boğarken ekran başındaki izleyenler Osman Büyükşen kimdir? sorusuna yanıt aramaya başladı.

Peki, Osman Büyükşen kimdir? Osman Büyükşen ne doktoru? İşte tüm detaylar... Anne ve Babasının Katilini Arıyor Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyolarında geçtiğimiz haftadan bu yana işlenmeye başlanan Necla-Metin Büyükşen cinayeti Türkiye'nin gündemine oturdu. Anne ve babasının katilinin bulunması için canlı yayına çıkan Osman Büyükşen, 3 yıldır çözülemeyen cinayetin failinin bulunmasını istiyor. Anne ve babası katledilen Dr. Osman Büyükşen, canlı yayında sinir krizi geçirirken sunucu Müge Anlı başta olmak üzere tüm izleyenler genç doktorla birlikte gözyaşlarına boğuldu. Osman Büyükşen'in canlı yayında yaptığı açıklamada doktor olduğunu ve görevinden istifa ettiğini söylemesinin ardından ne doktoru olduğu ve nerede görev yaptığı merak edilmeye başlandı. 

Osman Büyükşen Kimdir?

Osman Büyükşen, 17 Ocak 1988 yılında Konya'da dünyaya geldi. İlkokulu İsmil Cumhuriyet İlkokulu'nda tamamlayan Büyükşen, ortaokulu ise 23 Nisan Egemenlik Ortaokulu'nda, lise eğitimini ise Meram Anadolu Lisesi'nde tamamladı. 2006-2012 yılları arasında Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde öğrenim gördü. Dr. Osman Büyükşen, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra 2019 yılının Nisan ayında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı oldu.