MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-03-2021 14:28   Güncelleme : 21-03-2021 14:35

Pınar Altuğ yatak odası sırlarını paylaştı!

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, uzun süren evliliklerinin sırlarını paylaştı.

Pınar Altuğ yatak odası sırlarını paylaştı!

Pınar Altuğ, yatak odası sırları, cinsel ilişki hayatına dair birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Libido azalmıyor mu bu yaşlarda sorusuna Altuğ; "O kişiyle alakalı. Bizde gün geçtikçe her şey daha iyiye gidiyor. Daha mı tecrübeleniyoruz, bilmiyorum. Benim yaşla birlikte günlük hayatımdaki enerjim de düşmedi. Libido da bununla bağlantılı. Ne genç arkadaşlarım var, "Ay şimdi onu mu yapacağız" diyorlar, yapıver işte, hallediver (gülüyor). Hep iç ritmi yüksek ve enerjik bir kadın oldum. Dolayısıyla 40'lı yaşlarda olmak bir şey değiştirmedi, sadece bir rakam. Bu arada dolu dolu 46 yani, söyleyebiliriz de." dedi.

Evlilikte cinsel ilişkinin önemine vurgu yapan Altuğ; "Cinsel ilişki önemlidir. Çünkü o olmadığı zaman, aşk ve tutku düşmeye başlar. Sadece seksle de olmaz. Eve geldiğinde sadece yatakta güzel vakit geçiriyorsan bu bir zaman sonra sıkıcı olur. Dolayısıyla devamında iyi geçinmeli, ortak paylaşımların olmalı."

Bebekleri dünyaya geldikten sonra evliliklerinin sarsıldığını söyleyen Altuğ; "Bir tarafta senden meme, pışpış bekleyen bir bebek var, diğer tarafta senden cinsel ilişki bekleyen bir adam var. Ben özbakımından vazgeçen bir kadın olmadım, yine de insansın, gücün yetmiyor. Ama bebeğin sorunları ortadan kalkıp daha düzene girmiş bir hayat başladığında, eğer kocanı da seviyorsan, yine onun kollarında, koynundasın." diye konuştu.