TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 06-03-2021 12:47   Güncelleme : 06-03-2021 12:47

Razer’ın yeni Anzu akıllı gözlükleri, gerçek anlamda kablosuz sesle birlikte paketten çıkıyor

Razer, yerleşik hoparlörlere, beş saate kadar pil ömrüne ve IPX4 ter direncine sahip 200 $ 'lık Anzu ses gözlüklerini duyurdu. Çerçevelerle birlikte iki set lens gelir.

Razer’ın yeni Anzu akıllı gözlükleri, gerçek anlamda kablosuz sesle birlikte paketten çıkıyor

Razer bu gece, ses hoparlörlerini doğrudan gözlük tapınaklarına entegre ederek Bose, Amazon ve diğer şirketleri takip eden Anzu "akıllı" gözlüklerini resmi olarak duyuruyor. 199,99 $ 'lık Anzu gözlükleri hem dikdörtgen hem de yuvarlak çerçevelerde satışa sunulacak ve her biri iki boyutta olacak: küçük ve büyük. Bugünden itibaren sipariş verebilirsiniz.

Perakende paketinde iki set lens bulunur: mavi ışığa karşı yüzde 35 engelleme sağlayan normal, şeffaf bir çift ve Razer ayrıca yüzde 99 UV ile güneş gözlüğü camları takar. koruma.

Resim: Razer

Ancak Razer, ses gözlüklerine yaklaşımıyla rakiplerinden saptı: Şirket tamamen gerçek bir kablosuz tasarım kullandı sol ve sağ hoparlörleri ayırır. Razer, çerçeveler daha fazla esneklik ve esneklik sağladığından, bunun daha fazla konfor sağladığını söylüyor. Öte yandan, bazı garip şarj durumlarına yol açabilir: her iki tapınağı da aynı anda şarj etmeniz gerekir - her birinde pogo pimleri vardır - ve teorik olarak bir tarafta ses kesintileri gibi ara sıra gerçek kablosuz hayal kırıklıklarıyla karşılaşabilirsiniz.

Numaralı lenslere ihtiyacınız varsa, Razer, Anzu alıcılarına sunulan yüzde 15 indirim için Lensabl ile ortaklık kurdu. Bunun sonucunda standart maliyetin çok üzerinde olacağı açık, peki biz gözlük kullanıcıları ne yapmalıyız?

Resim: Razer

Razer, her iki tarafa da 16 mm'lik bir sürücü taktı ve ayrıca dokunmaya duyarlı dokunma hareketi kontrolleri de var ya parçaları değiştirmenize, aramaları cevaplamanıza veya bir sesli asistanı etkinleştirmenize izin verecek tapınak. Anzu gözlükleri suya dayanıklılık açısından IPX4 olarak derecelendirilmiştir, bu nedenle ciddi yağmurdan kaçınmak isteyeceksiniz - ancak hafif su sıçramalarına da iyi bakmaları gerekir. Razer, Bluetooth gecikmesini 60 ms'ye düşürdüğünü söylüyor.

Anzu gözlükleri katlandığında otomatik olarak kapanıyor - iki haftaya kadar bekleme süresi sağlıyor - ve ardından tekrar açıldığında son cihazla eşleştiriliyor. Pil ömrü "beş saate kadar" olarak derecelendirilmiştir. Bu, Tenor ses güneş gözlükleri için tahmini 5,5 saat olan Bose ile aynı seviyede. Bu sesli gözlüklerde her zaman bir yan etki olan ses sızıntısına gelince, Razer bana kol mesafesi içindeki insanların muhtemelen müziğinizi dinleyeceğini söyledi.

Ürünle birlikte verilen deri kılıf, şarj kablosunu veya ekstra lensleri saklamak için manyetik bir mandala ve kanala sahiptir. Anzu gözlükleri yalnızca Razer.com'dan ve fiziksel RazerStore konumlarından edinilebilir. Kuzey Amerika'da, bunları Best Buy US ve Best Buy Canada'dan alabilirsiniz.