KİMDİR
Giriş Tarihi : 03-09-2021 15:25   Güncelleme : 03-09-2021 15:48

Sinan Gümüş kimdir?

Ünlü futbolcu Sinan Gümüş kaç yaşında, nereli, daha önce hangi takımlarda oynadı ve futbol kariyeri....

Sinan Gümüş kimdir?

Ünlü futbolcu Sinan Gümüş kaç yaşında, nereli, daha önce hangi takımlarda oynadı ve futbol kariyeri....

Futbol dünyasının başarılı oyuncu isimleri arasında yerini almaya başlayan Gümüş’ün hayatı da büyük bir merak konusu haline geldi. Türk asıllı olan futbolcu Almanya doğma büyümeli. 15 Ocak 1994 yılında  Pfullendorf-Almanya’da dünyaya gelen başarılı isim, sağ açık mevkinde forma giyiyor. Türk uyruklu Alman milli futbolcusu son zamanlarda büyük futbol kulüplerinde oynamaya başladı.

Sinan Gümüş kaç yaşında?
Futbol dünyasının başarılı isimleri arasında yerini alan Gümüş’ün takipçilerinin en merak ettiği konu ise yaşı oldu. Sağ açık mevkide forma giyen milli futbolcu 15 Ocak 1994 yılında dünyaya gelen başarılı isim 27 yaşında.
Sinan Gümüş aslen nereli?
Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Sinan Gümüş hangi burç?
15 Ocak 1994 yılında dünyaya gelen futbol camiasının başarılı isimi Gümüş aynı zamanda bir Oğlak burcu erkeği.
Sinan Gümüş’ün boyu ve kilosu?
Son zamanlarda oldukça beğenilen, çoğu gencin tanışma hayalin kurduğu yakışıklı futbolcunun takipçileri sık sık oyuncunun boyunu ve kilosunu sorar oldular. 1.79cm uzunluğunda olan başarılı oyuncu 70kg ağırlığında.

Sinan Gümüş kariyer hayatı hakkında
Küçük yaşlardan itibaren futbola olan ilgisinin farkında olduğunu dile getiren Gümüş bu ilgiyi bir mesleğe dönüştürmüş.  Futbola TSV Aach-Linz  takımında başlayan başarılı isim daha sonrasında burada ki yeteneği ve başarısı sayesinde SC Pfullendorf’a önerildi ve bu takımın altyapısına transfer oldu. 1 sezonda 90 gol atarak inanılması güç bir rekora imza atan Gümüş’ün bu başarısı onun yıldızını parıldatarak futbol kariyerinde yükselmesini sağladı.

2011-2012 sezonu başında ise yetiştirme bedeli karşılığında Stuttgart’a transfer olan Gümüş, burada da yıldızını parıldatmaya devam etmiştir. 2013-14 sezonunda ise sezon başında bir çok ünlü kulüp ile anılan Gümüş, kulübünün yüksek bir meblağ teklifi etmesi sonucunda kulübünde kalmaya karar verdi. 2015 yılında ise Galatasaray’ı tercih etti ve sözleşme imzaladı. Son zamanlarda adı Fenerbahçe ile de anılan Gümüş 2020-2021 sezonunu Fenerbahçe de oynayarak kapatacak.