GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-05-2022 12:23

Survivor'da kim elendi?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında elenen isim belli oldu.

Survivor'da kim elendi?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında elenen isim belli oldu.

Survivor kim elendi sorusunun yanıtı 3 Mayıs Salı gecesi yanıt buldu. Uzun süredir adada mücadelelerine devam eden yarışmacılar dokunulmazlık ve ödül oyunlarını kazanabilmek adına performanslarını sergilemeye devam ediyorlar.

Survivor All Star yarışması her hafta şaşırtmaya devam ediyor. Ekranlara gelen son bölümde eleme heyecanı yaşandı. Survivor eleme adayları Evrim, Barış, Ayşe ve Sude olmuştu. Bu isimler arasından biri adaya veda ederken televizyon izleyicileri "Survivor kim elendi, kim gitti?" sorusuna yanıt arıyor. 3 Mayıs Salı gecesi Survivor elenen isim Acun Ilıcalı tarafından açıklanırken adaya veda eden ismi hiç kimse beklemiyordu. İşte Survivor'dan elenen isim!

SURVİVOR ELEME ADAYLARI

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım Survivor Evrim'i aday çıkarırken ikinci dokunulmazlıkta durumu eşitledi ve kaybeden Kırmızı takım Survivor Barış'ı potaya gönderdi.

Geçtiğimiz akşam 3. Eleme adayı Survivor Ayşe oldu. Bugün yayınlanan Survivor yeni bölümü ile 4. Eleme adayı Kırmızı takımdan çıktı ve Survivor Sude potaya gönderildi.

Survivor Eleme Adayları:

EVRİM

BARIŞ

AYŞE

SUDE

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor eleme adayların bu hafta yarışmaya veda eden isim eski sezonda finalistlerden biri olan Barış Murat Yağcı oldu.

Kinem DemirKinem Demir